Zwrot UrbanCity - jak wykonać zwrot do UrbanCity?

Produkt, który zamówiłeś nie spełnia twoich oczekiwań? Teraz z plafrormą wygodnezwroty.pl możesz dokonać zwrotu towaru w łatwy i szybki sposób. Poniżej przedstawimy ci jak wykonać zwrot UrbanCity przy pomocy tego portalu!

zwrot do urbancity

Zwrot UrbanCity - jakie produkty można zwracać?

Aby dokonać zwrotu, upewnij się, że zwracane produkty są nowe i nieużywane. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na stan produktu i zadbać o to, aby wrócił w jak najlepszym stanie.

Jeśli chodzi o obuwie, nie używaj  taśmy klejącej do obklejania oryginalnego opakowania butów. Jeżeli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego kartonu, możesz skorzystać z opakowania, w którym dostałeś przesyłkę. Oryginalne folie i metki nie są wymagane, ale dobrze będzię, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi. Na zwrot towaru masz aż 30 dni od otrzymania przesyłki.

Jak zrobić zwrot do UrbanCity?

Najlepszą metodą zwrotu produktu do UrbanCity będzie skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Dzięki tej stronie zwrócisz swoje towary w łatwy i bezpieczny sposób!

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia szybkie i bezproblemowe zwroty. Poniżej przedstawiamy Ci instrukcję, jak odesłać towar za pomocą tej platformy

 1. Przygotuj numer swojego zamówienia i wypełnij formularz.
 2. Jeżeli nie chcesz drukować etykiety i nadawać paczki w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod, które otrzymasz poprzez SMS-a i e-maila. Pamiętaj, że ten kod będzie ważny przez 72 godziny. Możesz również skorzystać z opcji DHL POP. Wypełnij informacje dotyczące zawartości paczki i jej wagi, a następnie uzupełnij dane adresowe.
 3. Jeśli wolisz wydrukować etykietę, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki przez GLS lub DHL POP. Będą wyznaczone punkty odbioru, w których będziesz mógł dostarczyć paczkę
 4. Przygotuj swoją paczkę, nie zapominając o dołączeniu formularza zwrotu
 5. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru. To wszystko!
zwrot do urbancity krok po kroku

Gdzie nadać UrbanCity zwroty?

Przesyłkę nadaj na adres:

New Media Sławomir Krawczyk sp. k.

ul. Żmigrodzka 249B

51-129 Wrocław

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Paczka powinna być zapakowana tak, aby żaden produkt podczas transportu się nie zniszczył. Ważne jest, by nie używać taśmy klejącej do oklejania pudełka po butach. Towar możesz odesłać w oryginalnym opakowaniu.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

  Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

  Śledzenie przesyłki

  Cennik przesyłek
  Przesyłki zagraniczne
  Firmy Kurierskie
  Usługi
  Punkty nadań
  start Śledzenie Przesyłka Konto