Zwrot Velpa - wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć!

Planujesz zwrócić przedmiot do sklepu Velpa  i chcesz wiedzieć, jak to zrobić? To nic trudnego! Możesz skorzystać z wygodnezwroty.pl, aby szybko i bezproblemowo zrealizować zwrot Velpa. Już nie musisz się martwić o to, czy Twój zwrot zostanie przyjęty. Platforma wygodnezwroty.pl znacznie ułatwia tę czynność.

Velpa zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania go bez podania przyczyny.Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania.Oznacza to, że możesz przymierzyć ubrania, ale nie możesz ich używać, jeśli wyrazisz chęć ich zwrócenia

wygodnezwroty do velpa

Jak nadać zwrot do Velpa?

Towar należy odesłać w opakowaniu uniemożliwiającym uszkodzenie towaru wraz z dowodem zakupu. Aby dokonać zwroty doskonałym wyborem będzie platforma wygodnezwroty.pl, na której cały proces przebiega szybko i bezproblemowo.

Zwrot do Velpa - krok po kroku

Wygodnezwroty.pl to platforma, która zapewnia prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która opisuje poszczególne kroki:

Krok 1: 

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Wybierz sklep spośród ponad 10 tysięcy dostępnych w naszej bazie. Zawsze masz szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.

Krok 2: 

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj parametry przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i uiścij opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - wszystko odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Przenieś paczkę do jednego z dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego musisz dokonać.

Krok 4: 

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Gdzie nadać zwrot do Velpa?

Zwracany towar wyślij na adres: 

VELPA OTYLIA SKIEPKO

ul. Gryfa Pomorskiego 21

72-500 Międzyzdroje

Vepla zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Ważne jest zapakowanie towaru tak aby nic nie uszkodziło się podczas transportu. Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi produktami znajdującymi się w środku. W zapakowanej paczce powinien znajdować się także formularz zwrotu oraz paragon zakupu.

FAQ - zwrot Velpa

Ile jest czasu na Velpa zwroty?

Jaki jest adres zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto