Zwroty Bohema - jak prawidłowo nadać paczkę?

Mając dostęp do tysięcy różnych sklepów internetowych, możemy wybierać spośród szerokiego asortymentu produktów, aż znajdziemy coś, co odpowiada naszym gustom i preferencjom. W razie potrzeby mamy również możliwość zwrotu zakupionych produktów, jeśli jednak okazało się, że nie spełniły one w pełni naszych oczekiwań. Zwroty zakupów nie muszą być niczym trudnym -  wystarczy wiedzieć, jak dokładnie działa ten proces u danego sprzedawcy. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jak można nadać zwrot do sklepu Bohema, oferującego wegańskie obuwie ekologiczne.

Jaki termin do zwrotu obowiązuje w sklepie Bohema?

Zazwyczaj termin do zwrotu w sklepach internetowych wynosi wymagane przez przepisy 14 dni, co jest minimalnym terminem, jaki sklep musi zaoferować swoim klientom. Niektórzy sprzedawcy decydują się jednak wydłużyć ten termin, który w przypadku sklepu Bohema wynosi 30 dni. Czas ten jest liczony od momentu doręczenia paczki z zamówieniem w ręce klienta.

Warto wiedzieć, że Bohema pozwala również na zwrot zakupów zakupionych stacjonarnie. W tym wypadku termin do zwrotu zaczyna obowiązywać wraz z momentem zakupu. Produkty nabyte w ten sposób należy jednak zwrócić tak samo, jak zwraca się zakupy online, czyli na odległość, a nie osobiście w sklepie stacjonarnym.

Jak krok po kroku dokonać zwrotu do Bohema?

Przedstawiamy krótką instrukcję, jakich kroków należy dokonać, aby zwrócić produkty w Bohema:

  1. Wyślij wiadomość mailową o chęci zwrotu na adres sklepu: store@bohemaclothing.com. Podaj w niej wszystkie najważniejsze informacje o zamówieniu oraz ewentualnie powód zwrotu. Nie jest on konieczny, ale sprzedawca zaznacza, że opinie klientów są bardzo cenne i pomogą poprawić ofertę sklepu.
  2. Przygotuj swoją przesyłkę, pamiętając o starannym zapakowaniu zamówionych produktów oraz dokładnym zabezpieczeniu całości przesyłki. Jeśli to możliwe, postaraj się skorzystać z oryginalnego opakowania do wysyłki.
  3. Wyślij swoją paczkę na adres: BOHEMA Clothing, ul. Tarnobrzeska 14, 36-100 Kolbuszowa. Skorzystaj do tego z usług wybranej firmy kurierskiej.
  4. Czekaj na zwrot należności za odesłane zakupy, który to nastąpi przed upływem 14 dni od momentu, w którym przesyłka dotarła do odbiorcy.

O czym jeszcze pamiętać dokonując zwrotu?

Sprzedawca zwraca uwagę, aby paczki do sklepu Bohema wysyłać tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Przesyłki nadane standardową pocztą lub do paczkomatu nie zostaną odebrane! Bohema przyjmuje tylko przesyłki kurierskie doręczane bezpośrednio na adres sklepu.

Miej też na uwadze, że opłata kosztów wysyłki leży po Twojej stronie i że sklep nie będzie zwracał tych środków. Również koszty dostarczenia towaru na Twój adres przy zakupie nie podlegają zwrotowi.

Informacje o sklepie Bohema

Bohema to polski sklep obuwniczy wyróżniający się wykorzystaniem materiałów w pełni wegańskich w trakcie tworzenia swoich produktów. Niektóre z tych materiałów to m.in. skórki z winogron i jabłek czy skóra z kaktusa. Marka stawia na produkcję w duchu zrównoważonego rozwoju, recyklingu oraz ochrony praw zwierząt. Buty Bohema są sprzedawane w wielu rodzajach, takich jak półbuty, czółenka czy sneakersy, jednak wszystkie łączy wykorzystanie nowoczesnych materiałów roślinnych do ich produkcji, która to przebiegają z troską o środowisko i z poszanowaniem praw pracowników.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto