Zwroty do Latte Mama - co należy o nich wiedzieć?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej tajemnicom procedury zwrotu produktów do sklepu Latte Mama – dowiemy się, co warto o nich wiedzieć i jakie są ich unikalne cechy. Czym wyróżnia się ten sklep na tle innych miejsc oferujących odzież ciążową? Jakie produkty znajdziemy w jego bogatej ofercie? Przekroczmy próg Latte Mama i razem odkryjmy świat modowych możliwości dla przyszłych mam!

Jakie warunki obowiązują przy dokonywaniu zwrotów? 

W świecie sklepu Latte Mama obowiązują konkretne reguły, które należy zrozumieć, jeśli chce się dokonać zwrotu lub wymiany produktów. Klient ma 14 dni od daty otrzymania produktu na jego zwrócenie go. Zwrot pieniędzy trafia na to samo konto, z którego dokonał zakupu. Cały proces trwa z reguły do 3 dni roboczych. Może się on wydłużyć maksymalnie do 14. Zwrot kosztów wysyłki obejmuje najtańszą oferowaną opcję, a koszt przesyłki zwrotnej pokrywa klient.. Wysyłając paczkę zwrotną Pocztą Polską, zaleca się zachowanie numeru przesyłki dla ewentualnej reklamacji w przypadku jej zagubienia.

Jak zwrócić artykuł do sklepu Latte Mama?

Aby dokonać zwrotu produktu do sklepu Latte Mama, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

  • Uzupełnij formularz zwrotu: Przed przystąpieniem do rozpoczęcia procesu należy wypełnić dokument, w którym należy zawrzeć kluczowe informacje dotyczące zwrotu, takie jak dane osobowe, numer zamówienia, nazwa produktu, powód zwrotu itp. Formularz ten można wypełnić online lub dołączyć odręcznie do paczki.
  • Oceń produkty przed wysyłką: Upewnij się, że zwracane artykuły są nieużywane i w stanie nienaruszonym. Sklep Latte Mama nie przyjmuje zwrotów produktów, które wykazują ślady użytkowania, takie jak zapachy (np. perfumy), zabrudzenia (np. ślady makijażu, kremu, antyperspirantu) lub uszkodzenia materiału.
  • Nadaj paczkę: Koszt wysłania paczki zwrotnej ponosi klient. Istnieją dwie opcje wysyłki paczki. Mozesz skorzystać z oferty strony internetowej takiej jak na przykład Szybkie Zwroty. Istnieje również możliwość samodzielnego wysłania  paczki na adres sklepu Latte Mama: Ul. Wiarusa 20, 32-087 Zielonki, za pomocą dowolnego przewoźnika.

Po wykonaniu tych etapów, sklep Latte Mama przetworzy zwrot i zwróci odpowiadającą kwotę za zwrócone produkty zgodnie z ich polityką zwrotów i wymiany. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta pod numerem telefonu 530 001 108. 

Co możesz znaleźć w sklepie Latte Mama?

Kolekcja Latte Mama to owoc spotkań z matkami, które pragną funkcjonalnej, wygodnej i jednocześnie stylowej odzieży, spełniającej ich potrzeby od pierwszych dni ciąży aż do okresu karmienia piersią. Sklep oferuje produkty wykonane z polskich, certyfikowanych i naturalnych tkanin, z myślą o delikatnej skórze i zmieniających się kształtach kobiecych sylwetek. Dzięki starannej selekcji materiałów i dbałości o detal, ubrania Latte Mama łączą w sobie funkcjonalność, wygodę i modny wygląd, tworząc idealną propozycję dla kobiet-mam pragnących czuć się komfortowo i atrakcyjnie w każdym momencie swojego życia.  

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto