Paczka do USA | Tani kurier do Stanów | List od 97 zł | AlleKurier.pl

Paczka do USA - Tani kurier do Stanów od 97 zł

min czytania

Chcesz wysłać paczkę do Stanów Zjednoczonych? Na naszej stronie szybko zamówisz kuriera - mamy najniższe ceny w Polsce na wysyłkę kurierem do USA. Nadaj paczki do 30 kg szybko i wygodnie.

Paczka do USA

Cena: od 129,00 zł netto

Waga pojedynczej paczki: do 30 kg

Maksymalne wymiary: 120x80x80 cm

Wyceń kuriera do USA

Na stronie AlleKurier.pl nadawcy nadają przesyłki do USA bez umowy i dodatkowych formlaności. Wypełnij prosty formularz na naszej stronie (nie jest wymagana rejestracja), dokonaj wpłaty, a kurier przyjedzie tego samego (jeśli zlecenie zostało złożone rano) lub następnego dnia roboczego. Gdy nadajesz paczkę do USA, nie zapomnij dołączyć niezbędnych dokumentów celnych (upoważnienie dla agencji celnej AlleKurier oraz fakturę proforma lub handlową).

 

Kurier do USA

W przeciwieństwie do usług poczty polskiej wysyłka za naszym pośrednictwem jest bardzo szybko. Czas doręczenia paczki do USA wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Zamiast czekać 2 tygodnie, zanim paczke dotrze do Stanów, wybierz przesyłkę AlleKurier.pl.

Tanie paczki do USA

Nasza oferta wysłek do USA jest atrakcyjna cenowo, przy czym należy pamiętać że nasze wysyłki dostarczane są ekspresem lotniczym. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, które cenią sobie wygodę (aby nadać paczkę, nie musisz wychodzić z domu), jak również firmy dla których szybki czas dostawy jest priorytetem.

Jak długo idą przesyłki do USA?

Wysyłając za naszym pośrednictwem masz możliwość śledzenia paczki podczas całego procesu dostawy. Gdy tylko paczka opuści teren Polski widzisz na stronie internetowej przewoźnika kolejne statusy w procesie doręczenia. Standardowy czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni roboczych (nie uwzględnia czasu ewentualnej odprawy celnej). Kurier do USA jest zdecydowanie najszybszą opcją na wysłanie paczki do rodziny czy znajomych. Obsługujemy także duże ładunki pomiędzy firmami.

Ile kosztuje paczka do USA?

Cena za przesyłkę zależy od wagi oraz wymiarów przesyłki. Sprawdx nasz szczegółowy cennik przesyłek kurierskich.

Pamiętaj, że oferowana przez nas usługa, to transport kurierski - znacznie szybszy i pewniejszy niż powolna paczka pocztowa do USA.
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami