Wysyłaj taniej do 70%! Paczki, koperty, palety!

Wysyłaj taniej z AlleKurier.pl

Chcesz nadać swoja pierwszą paczkę ale przerażają Cie wysokie ceny bezpośrednio u przewoźników? Prowadzisz sklep internetowy i uważasz, że koszty dostawy Twojego towaru są zdecydowanie za wysokie? W takim razie wysyłaj taniej razem z AlleKurier.pl! Zapewniamy ceny przesyłek kurierskich tańsze nawet o 70%! Możesz liczyć na tanie wysyłanie nawet zamawiając swoją pierwszą paczkę w życiu. Do tego nasz serwis zapewnia ekspresową wycenę paczki.

Tanie wysyłanie

Nasz formularz wyceny jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystkie informacje w nim zawarte są jasne i klarowne. Wystarczy poświęcić kilka chwil aby go wypełnić. Po podaniu niezbędnych informacji takich jak, waga i wymiary paczki oraz kraj odbioru i dostawy przesyłki, nasz kalkulator online jest w stanie w mgnieniu oka wycenić twoje zlecenie. Możesz również zaznaczyć opcje dodatkowe i nadać paczkę za pobraniem lub ubezpieczyć jej zawartość! To również jest bardzo proste. Nie zastanawiaj się zbyt długo tylko podaj kilka krótkich informacji, wyceń paczkę i wysyłaj taniej!

Z nami wyślesz najtaniej!

Jeśli chcesz wysyłać taniej to wcale nie musisz nadawać dużo paczek. Oferujemy najniższe ceny już od pierwszej zamówionej przesyłki. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest założenie konta w naszym serwisie. Jest to bardzo proste i odbywa się błyskawicznie. Zyskasz dzięki temu dostęp do kilku ciekawych opcji oraz będziesz mógł doładowywać swoje konto tak aby nie musieć za każdym razem podczas nadawania paczki logować się do strony banku lub podawać dane z karty kredytowej.

Sprawdź cenniki firm kurierskich

Wygodne i tanie nadawanie przesyłek

To bardzo wygodna funkcja! jest to świetna opcja dla wszystkich, którzy wysyłają lub zamierzają wysłać więcej niż jedna paczkę. Dzięki kontu klienta w serwisie AlleKurier.pl można mieć dostęp do historii swoich zamówień oraz w lepszy sposób zarządzać swoimi płatnościami. Załóż konto w naszym serwisie i wysyłaj taniej! Skorzystaj ze świetnej oferty na przesyłki kurierskie takich znanych i polecanych firm jak DPD, UPS, INPost, GLS, Geis czy FedEx. Zamów kuriera razem z nami bez wychodzenia z domu, bez odrywania się od pracy i po prostu bez zbędnego wysiłku! Wybierz AlleKurier i wysyłaj taniej swoje paczki!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto