Pobranie Natychmiastowe – nowa usługa | AlleKurier.pl

Pobranie Natychmiastowe – nowa usługa

Dział: Aktualności AlleKurier.pl    Dodano: 10 stycznia 2012

Od 10 stycznia 2012 wszyscy z Państwa, którzy nadają przesyłki za pobraniem mogą liczyć na otrzymanie kwoty pobrania już następnego dnia po jej doręczeniu. Platforma kurierska AlleKurier.pl uruchomiła właśnie nową usługę jaką jest Pobranie Natychmiastowe.

Pobranie natychmiastowe jest rozwinięciem cieszącej się dużym zainteresowaniem usługi Pobranie Express. Od dziś mogą Państwo wybierać między Pobraniem Express a Pobraniem Natychmiastowym. Nowa usługa polega na zwrocie kwoty pobrania już następnego dnia roboczego po odebraniu przesyłki przez adresata. Przyśpieszenie pobrania dostępne jest do kwoty 500 zł i kosztuje 1% jego wartości, nie mniej niż 2 zł, a realizowane dla firm UPS i DPD. Pieniądze błyskawicznie znajdą się na Państwa koncie bankowym, będąc do dyspozycji szybciej niż kiedykolwiek. Nową usługę z pewnością docenią Ci użytkownicy, dla których szybki powrót środków pieniężnych do obiegu pozwala zarabiać jeszcze więcej.

Warto pamiętać, że wciąż obowiązuje Pobranie Express, umożliwiające zwrot pobrania do trzech dni roboczych po doręczeniu. Usługa jest bezpłatna do kwoty 500 zł, należy tylko pamiętać o zaznaczeniu tej opcji podczas generowania zamówienia. Dla pobrań wartości do 3000 zł usługa kosztuje 10zł, natomiast do 6000 zł jej koszt to 20zł.

Przesyłka za pobraniem jest opcją płatną dodatkowo, jej wysokość jest uzależniona od wybranego przewoźnika i jest niezależna od wyboru takich usług jak Pobranie Express czy Pobranie Natychmiastowe.

Usługa dostępna jest jedynie dla przesyłek nadanych na oryginalnych na listach wygenerowanych przez platformę AlleKurier.pl.
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami