Oddział DHL Koszalin - wysyłaj paczki z domu

Kurier DHL Koszalin odbierze Twoją przesyłkę kurierską z dowolnie wybranego miajsca. Wypełnij formularz i zamów kuriera nawet do 70% taniej!

Rodzaj przesyłki

Koszalin – perła gospodarcza Pomorza

Koszalin to drugie pod względem wielkości miasto znajdujące się na Pomorzu Zachodnim. Miasto liczy ponad 100 000 mieszkańców. Centrum Koszalina jest usytuowane około 11 km od Morza Bałtyckiego, stąd też dobrze rozwinięta turystyka w mieście. Koszalin zalicza się także do jednego z lepiej rozwiniętych gospodarczo miast Pomorza. Na części terenów miejskich znajduje się podstrefa ekonomiczna, która zapewnia przedsiębiorcom liczne korzyści i powoduje wzrost inwestycji na tych terenach. W związku z tymi czynnikami w Koszalinie chętnie podejmuje się nowe działalności gospodarcze.

Usługi kurierskie Koszalin

W Koszalinie można zaobserwować prężny rozwój handlu. W mieście znajdują się liczne centra handlowe. Miasto uznaje się za regionalny ośrodek handlowy. Jest ono także dobrze rozwinięte pod kątem transportu – przechodzą przez niego dwie linie kolejowe. Obecny transport daje mnóstwo możliwości przedsiębiorcom. Najlepiej zainteresować się usługami kurierskimi na najwyższym poziomie, a takie najłatwiej znaleźć przy pomocy portalu AlleKurier.pl.

Oddział DHL Koszalin - Kontakt

Miejscowość: Koszalin

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Koszalin

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto