Oddział DHL Koszalin - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Koszalin - wysyłaj paczki z domu

Kurier DHL Koszalin odbierze Twoją przesyłkę kurierską z dowolnie wybranego miajsca. Wypełnij formularz i zamów kuriera nawet do 70% taniej!

dhl koszalin paczka dhl koszalin herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Koszalin – perła gospodarcza Pomorza

Koszalin to drugie pod względem wielkości miasto znajdujące się na Pomorzu Zachodnim. Miasto liczy ponad 100 000 mieszkańców. Centrum Koszalina jest usytuowane około 11 km od Morza Bałtyckiego, stąd też dobrze rozwinięta turystyka w mieście. Koszalin zalicza się także do jednego z lepiej rozwiniętych gospodarczo miast Pomorza. Na części terenów miejskich znajduje się podstrefa ekonomiczna, która zapewnia przedsiębiorcom liczne korzyści i powoduje wzrost inwestycji na tych terenach. W związku z tymi czynnikami w Koszalinie chętnie podejmuje się nowe działalności gospodarcze.

Usługi kurierskie Koszalin

W Koszalinie można zaobserwować prężny rozwój handlu. W mieście znajdują się liczne centra handlowe. Miasto uznaje się za regionalny ośrodek handlowy. Jest ono także dobrze rozwinięte pod kątem transportu – przechodzą przez niego dwie linie kolejowe. Obecny transport daje mnóstwo możliwości przedsiębiorcom. Najlepiej zainteresować się usługami kurierskimi na najwyższym poziomie, a takie najłatwiej znaleźć przy pomocy portalu AlleKurier.pl.

Oddział DHL Koszalin Kontakt:

ul. Szarych Szeregów 20

75-216 Koszalin

Firmy Kurierskie Koszalin

Kurier DPD Koszalin
Kurier InPost Koszalin
Kurier UPS Koszalin

DHL Koszalin - lokalizacja

Kurier DHL Koszalin

Aby szybko i łatwo wyszukać najoptymalniejsze usługi kurierskie dedykowane pod potrzeby Klienta warto zapoznać się z serwisem AlleKurier.pl. To właśnie on umożliwia wyszukanie najlepszej oferty bez wychodzenia z domu. Aby nadać przesyłkę wcale nie trzeba udawać się do siedziby firmy DHL, gdyż kurier przyjedzie pod wskazany przez Klienta adres i odbierze paczkę. Jest to rozwiązanie, które pozwala na maksymalną oszczędność czasu i pełną wygodę. Ważny jest komfort Klienta i jego pełne zadowolenie.

Komfort nadania przesyłki

Każdy, kto chcę nadać paczkę, list czy nawet całą paletę musi jedynie wypełnić formularz, gdzie umieści dane na temat swojej przesyłki. Zorganizowanie odbioru przesyłki jest bezproblemowe i daje Klientowi pełny komfort. Czynności związane z nadaniem przesyłki ograniczone są do absolutnego minimum. Samo przygotowanie wyceny i wysyłki paczki jest łatwe i intuicyjne, zarówno dla każdego, kto ma na co dzień do czynienia z nadawaniem przesyłek, jak i dla osób robiących to sporadycznie.

DHL Koszalin Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami