Oddział DPD Koszalin - wyślij paczkę z domu

Wyślij swoją paczkę za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl nawet do 70% taniej i to bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera DPD w Koszalinie.

Rodzaj przesyłki

Nadmorskie miasto możliwości

Koszalin to jedno z większych miast usytuowanych na Pomorzu Zachodnim. Miasto posiada ponad 100 000 mieszkańców. Z uwagi na nadmorskie położenie gmin Koszalina generowany jest - zwłaszcza w sezonie letnim – duży ruch turystyczny. Koszalin należy też do jednego z większych ośrodków kulturalnych w obszarze pomorskim. Nazywany jest także centralnym ośrodkiem medialnym regionu. Mieszkańcy i turyści mogą korzystać z licznych teatrów, muzeów, kin, czy amfiteatru lub filharmonii.

Kurierzy w Koszalinie  

Oprócz bogatego rozwoju kulturalnego Koszalin jest także prężnie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym. Część terenów miejscach znajduje się w obszarze, atrakcyjnej dla przedsiębiorców i inwestorów, podstrefy ekonomicznej. Generuje ona liczne inwestycje w regionie, gdyż pozwala na częściowy zwrot podatku lub intratne zwrócenie części kosztów pracy. Z uwagi na coraz to nowe przedsiębiorstwa na terenach Koszalina rośnie także zapotrzebowanie na usługi kurierskie najwyższej jakości.

Oddział DPD Koszalin - Kontakt

Miejscowość: Koszalin

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Koszalin

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto