Oddział DPD Koszalin - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Koszalin - wyślij paczkę z domu

Wyślij swoją paczkę za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl nawet do 70% taniej i to bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera DPD w Koszalinie.

dpd koszalin paczka dpd koszalin herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Nadmorskie miasto możliwości

Koszalin to jedno z większych miast usytuowanych na Pomorzu Zachodnim. Miasto posiada ponad 100 000 mieszkańców. Z uwagi na nadmorskie położenie gmin Koszalina generowany jest - zwłaszcza w sezonie letnim – duży ruch turystyczny. Koszalin należy też do jednego z większych ośrodków kulturalnych w obszarze pomorskim. Nazywany jest także centralnym ośrodkiem medialnym regionu. Mieszkańcy i turyści mogą korzystać z licznych teatrów, muzeów, kin, czy amfiteatru lub filharmonii.

Kurierzy w Koszalinie  

Oprócz bogatego rozwoju kulturalnego Koszalin jest także prężnie rozwijającym się ośrodkiem gospodarczym. Część terenów miejscach znajduje się w obszarze, atrakcyjnej dla przedsiębiorców i inwestorów, podstrefy ekonomicznej. Generuje ona liczne inwestycje w regionie, gdyż pozwala na częściowy zwrot podatku lub intratne zwrócenie części kosztów pracy. Z uwagi na coraz to nowe przedsiębiorstwa na terenach Koszalina rośnie także zapotrzebowanie na usługi kurierskie najwyższej jakości.

Oddział DPD Koszalin Kontakt:

ul. Słowiańska 2

75-846 Koszalin

Firmy Kurierskie Koszalin

Kurier DHL Koszalin
Kurier InPost Koszalin
Kurier UPS Koszalin

DPD Koszalin - lokalizacja

Kurier DPD Koszalin

Aby ułatwić mieszkańcom Koszalina wybór najbardziej opłacalnej oferty kurierskiej serwis AlleKurier.pl umożliwia nadanie przesyłki bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie wystarczy skorzystać z naszego formularza online i bez trudu wypełnić niezbędne dane. Wystarczy mieć dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz Internetu. Kurier DPD przyjedzie na miejsce bez konieczności udawania się przez Klienta z paczkami do punktu ich nadania. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach przy pełnej gwarancji satysfakcji i komfortu.

Komfort i oszczędności z AlleKurierem

Aby otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę kurierską nie trzeba podpisywać żadnych umów czy długotrwałych zobowiązań. Wystarczy po prostu za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej AlleKurier.pl wybrać odpowiedniego przewoźnika. Następnym krokiem jest określenie parametrów przesyłki, płatność za paczkę i wydruk listu przewozowego, który jest wymagany, gdy kurier przyjedzie po przesyłkę pod wskazany adres. To proste rozwiązanie, które oszczędza nie tylko pieniądze, ale też czas.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami