Oddział DHL Opole - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Opole - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Opola. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Opolu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl opole paczka dhl opole herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Świąteczne zmiany w przesyłkach kurierem DPD

Informujemy iż w okresie przedświątecznym i świątecznym nastąpią zmiany w funkcjonowaniu przesyłek w firmie kurierskiej DPD. Prosimy o zapoznanie się z pełnym komunikatem. Zespół AlleKurier.
Czytaj dalej...

Centrum Górnego Śląska

Opole to stolica województwa opolskiego oraz jedno z historycznych centrów Górnego Śląska. Jest miastem na prawach powiatu, a swoje siedziby mieszczą tu najważniejsze wojewódzkie urzędy i władze. Opole należy do miast wojewódzkich o niedużej liczbie ludności. Miasto zamieszkuje około 130 tysięcy osób. Spośród wszystkoch miast w Polsce pod tym względem Opole zajmuje dwudziestą siódmą pozycję. Jako najważniejsze miasto w województwie Opole jest centrum administracyjnym i gospodarczym w regionie. Jest równiez ważnym ośrodkiem kulturalnym i naukowym na ziemi opolskiej.

Usługi kurierskie w Opolu

Przez Opole przebiegają ważne ciągi komunikacyjne zarówno drogowe jak i kolejowe. W niedalekiej odległości od miasta przebiega również autostrada A4. Taka infrastruktura pozwala na dogodny rozwój gospodarki miasta. Kwitnie tu rynek usług, ale także mieszczą się tu ważne zakłady przemysłowe. Mieszkańcy Opola chętnie prowadzą działaność gospodarczą. Rozwija się tu rynek handlu elektronicznego. Mieszkańcy zamawiają zakupy przez internet z dostawą do domu. Wysyłają również wiele towarów do innych miast i części Polski. Dlatego kwitnie tu rynek usług kurierskich.

Oddział DHL Opole - lokalizacja

DHL Opole Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Opole

Kurier DPD Opole
Kurier InPost Opole
Kurier UPS Opole

Kurier DHL w Opolu

W Opolu swoje placówki zlokalizowały największe korporacje kurierskie w tym DHL Opole. Koordynują one działanie wszystkich mniejszych oddziałów w regionie. W takich placówkach możliwe jest również wysłanie własnej paczki lub odebranie przesyłki przychodzącej. Jednak dużo łatwiejszym spodobem na wysłanie czegokolwiek jest skorzystanie z serwisu AlleKurier.pl. Jest to broker kurierski, który umożliwia nadawanie przesyłek bezpośrednio z domu i to całkowicie online.

AlleKurier i DHL Opole

Nasza oferta jest tańsza nawet do 70% niż bezpośrednia oferta korporacji kurierskich. Na naszej stronie mogą Państwo wycenić swoją przesyłkę w bardzo prosty sposób. Wystarczy podać wymiary paczki oraz jej wagę, a nasz system ukaże ofertę największych firm kurierskich w tym DHL. Możecie Państwo zamówić kuriera w dowolne miejsce w Opolu, a paczka zostanie dostarczona nawet w 24 godziny w każde miejsce w Polsce lub jedno z wielu na Świecie. To wszystko przy dużej oszczędności czasu i pieniędzy!

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Opole Kontakt:

ul. Niemodlińska 91

45-864 Opole

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami