Oddział DHL Opole - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Opola. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Opolu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Centrum Górnego Śląska

Opole to stolica województwa opolskiego oraz jedno z historycznych centrów Górnego Śląska. Jest miastem na prawach powiatu, a swoje siedziby mieszczą tu najważniejsze wojewódzkie urzędy i władze. Opole należy do miast wojewódzkich o niedużej liczbie ludności. Miasto zamieszkuje około 130 tysięcy osób. Spośród wszystkoch miast w Polsce pod tym względem Opole zajmuje dwudziestą siódmą pozycję. Jako najważniejsze miasto w województwie Opole jest centrum administracyjnym i gospodarczym w regionie. Jest równiez ważnym ośrodkiem kulturalnym i naukowym na ziemi opolskiej.

Usługi kurierskie w Opolu

Przez Opole przebiegają ważne ciągi komunikacyjne zarówno drogowe jak i kolejowe. W niedalekiej odległości od miasta przebiega również autostrada A4. Taka infrastruktura pozwala na dogodny rozwój gospodarki miasta. Kwitnie tu rynek usług, ale także mieszczą się tu ważne zakłady przemysłowe. Mieszkańcy Opola chętnie prowadzą działaność gospodarczą. Rozwija się tu rynek handlu elektronicznego. Mieszkańcy zamawiają zakupy przez internet z dostawą do domu. Wysyłają również wiele towarów do innych miast i części Polski. Dlatego kwitnie tu rynek usług kurierskich.

Oddział DHL Opole - lokalizacja

Oddział DHL Opole - Kontakt

ul. Niemodlińska 91
45-864 Opole

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Opole

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto