Oddział DPD Opole - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Opole - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Opola. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Opolu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd opole paczka dpd opole herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Stolica województwa opolskiego

Opole jest jednym z najstarszych miast w Polsce oraz jedną z historycznych stolic Górnego Śląska. Obecnie jest stolicą województwa opolskiego oraz miastem na prawach powiatu. Opole zamieszkuje prawie 130 tysięcy osób co plasuje stolicę województwa opolskiego na 27 miejscu w Polsce. Jest to główny ośrodek naukowy, kulturalny, gospodarczy oraz administarcyjny ziemi opolskiej. Opole z racji odbywającego się tam festiwalu jest nazywane Stolicą Polskiej Piosenki.

Kurierzy w Opolu

Opole pomimo niedużej liczby ludności jak na miasto wojewódzkie posiada rozwinietą infrastrukturę oraz specjalnie przygotowaną strefę ekonomiczną. Istnieje to wiele dużych firm z różnych gałęzi gospodarki. Prężnie rozwija się tu również sektor usług i sklepów elektronicznych. Ludność Opola korzysta z nich i zamawia wiele towarów z dostawą do domu, a sklepy intermetowe rozsyłają swoje produkty po całej Polsce. Dlatego też swoje oddziały zlokalizowały tu duże firmy transportowe. Przecinające się tu drogi oraz linie kolejowe pozwalają świadczyć usługi kurierskie na wysokim poziomie.

Oddział DPD Opole - lokalizacja

DPD Opole Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Opole

Kurier DHL Opole
Kurier InPost Opole
Kurier UPS Opole

Kurier DPD w Opolu

Spośród wielu firm kurierskich w Opolu, kurier DPD cieszy się dużą popularnością. W mieście firma zlokalizowała swój duży oddział, który kieruje działaniami wszystkich kurierów na terenie województwa. W placówce można również nadać i odebrać paczkę. Jednak aby klienci zainteresowani nadaniem paczki nie musieli wychodzić w tym celu z domu powstała platforma AlleKurier. jest to broker kurierski, który umożliwia zamawiania kuriera DPD oraz innych wiodących firm nawet do 70% taniej!

AlleKurier i DPD w Opolu

Skorzystaj z naszej wyceniarki powyżej i zobacz jaką atrakcyjna ofertę możemy Ci zaproponować. Wystarczy wprowdzić wagę i wymiary przesyłki, a nasz system w kilka sekund wyceni Twoje zlecenie. Następnie możesz wybrać najlepszą ofertę spośród różnych firm w tym kuriera DPD. Podaj dane nadawcy odbiorcy i opłać zlecenie. Kurier DPD lub innej wybranej firmy podejdzie po dobiór przesyłki we wskazane miejsce. To duża wygoda. Możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Opole Kontakt:

ul. Wspólna 3a

45-831 Opole

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami