Kurier DHL Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier DHL Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu

Najlepsza oferta DHL w Tarnowie. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL na terenie Tarnowa!

dhl tarnow paczka dhl tarnow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Planowana przerwa w działaniu systemu Allekurier

Szanowni Państwo, Informujemy, że z związku z przerwą serwisową naszego dostawcy serwerów, w nocy z 28 na 29 stycznia (czwartek/piątek) między 00:00 a 06:00 system Allekurier.pl będzie niedostępny. Nie będzie możliwe m.in. składanie zleceń, logowanie się oraz pobieranie dokumentów przewozowych. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier

Kurier DHL Tarnów

Jeśli do tej pory nadawałeś swoje paczki w punktach obsługi klienta lub dzwoniłeś na infolinie DHL w celu zamówienia kuriera to od dzisiaj możesz to zmienić. Nadaj swoją paczkę juz dziś razem z AlleKurier.pl. To nowoczesny broker kurierski, który umożliwia nadawanie przesyłek bez wychodzenia z domu. Z nami zamóiwsz kuriera w kilka chwil i to całkowicie online przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego. Status brokera kurierskiego pozwala nam zaoferować ceny niższe nawet o 70%! To wielka oszczędność zarówno na czasie jak i pieniądzach. Zamów kuriera DHL na terenie Tarnowa w dowolnie wskazane miejsce, a dostarczymy Twoją paczkę gdzie zechcesz nawet w 24 godziny!

Firmy Kurierskie Tarnów

Kurier DPD Tarnów
Kurier InPost Tarnów
Kurier UPS Tarnów

DHL Tarnów - lokalizacja

Oddział DHL Tarnów Kontakt:

ul. Czysta 11

33-100 Tarnów

DHL Tarnów Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami