Kurier DHL Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier DHL Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu

Najlepsza oferta DHL w Tarnowie. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL na terenie Tarnowa!

dhl tarnow paczka dhl tarnow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą serwisową systemów Inpost w terminie 18.04.2021 godz. 22:00 - 19.04.2021 godz. 02:00 (4 godziny przerwy w nocy z niedzieli na poniedziałek), możliwość generowania zleceń na Inpost Kurier i Paczkomaty zostanie wyłączona. Prace podyktowane są troską o niezawodność systemów informatycznych Inpost. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier.

Kurier DHL Tarnów

Jeśli do tej pory nadawałeś swoje paczki w punktach obsługi klienta lub dzwoniłeś na infolinie DHL w celu zamówienia kuriera to od dzisiaj możesz to zmienić. Nadaj swoją paczkę juz dziś razem z AlleKurier.pl. To nowoczesny broker kurierski, który umożliwia nadawanie przesyłek bez wychodzenia z domu. Z nami zamóiwsz kuriera w kilka chwil i to całkowicie online przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego. Status brokera kurierskiego pozwala nam zaoferować ceny niższe nawet o 70%! To wielka oszczędność zarówno na czasie jak i pieniądzach. Zamów kuriera DHL na terenie Tarnowa w dowolnie wskazane miejsce, a dostarczymy Twoją paczkę gdzie zechcesz nawet w 24 godziny!

Firmy Kurierskie Tarnów

Kurier DPD Tarnów
Kurier InPost Tarnów
Kurier UPS Tarnów

DHL Tarnów - lokalizacja

Oddział DHL Tarnów Kontakt:

ul. Czysta 11

33-100 Tarnów

DHL Tarnów Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami