Kurier InPost Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier InPost Tarnów - zamów bez wychodzenia z domu

Najlepsza oferta InPost w Tarnowie. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Tarnowa!

inpost tarnow paczka inpost tarnow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Planowana przerwa w działaniu systemu Allekurier

Szanowni Państwo, Informujemy, że z związku z przerwą serwisową naszego dostawcy serwerów, w nocy z 28 na 29 stycznia (czwartek/piątek) między 00:00 a 06:00 system Allekurier.pl będzie niedostępny. Nie będzie możliwe m.in. składanie zleceń, logowanie się oraz pobieranie dokumentów przewozowych. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier

Kurier InPost Tarnów

Od dzisiaj nie musisz już wychodzić z domu aby zamówić kuriera. Nie musisz również dzwonić na infolinię InPost aby go zamówić do domu. Nie będzie potrzeby również szukać paczkomatów. Od teraz możesz zamawiać kuriera nawet do 70% taniej za pośrednictwem strony internetowej AlleKurier.pl. Pośredniczymy w usługach kurierskich i z nami możesz zamówić kuriera siedząc wygodnie w domu. Wystarczy internet i komputer lub smartfon. Nadaj paczkę z domu i zamów kuriera InPost w dowolne miejsce w Tarnowie. Kurier odbierze szybko Twoją przesyłkę i dostarczy ją w dowolne miejsce w Polsce już w 24 godziny!

Firmy Kurierskie Tarnów

Kurier DPD Tarnów
Kurier DHL Tarnów
Kurier UPS Tarnów

InPost Tarnów - lokalizacja

Oddział InPost Tarnów Kontakt:

ul. Braci Saków 5

33-100 Tarnów

InPost Tarnów Infolinia:

tel. 722 444 000

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami