Oddział DPD Bydgoszcz - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Bydgoszcz - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD w Bydgoszczy. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Bydgoszczy! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd bydgoszcz paczka dpd bydgoszcz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Bydgoszcz to centrum Kujaw

Bydgoszcz jest miastem na prawach powiatu i razem z całym powiatem bydgoskim i pobliskimi gminami tworzy aglomerację, którą zamieszkuje około 600 tysięcy osób. Samo miasto zajmuje ósmą pozycje w Polsce pod względem liczby mieszkańców, których jest około 350 tysięcy. Natomiast pod względem powierzchni Bydgoszcz należy do czołowej dziesiatki polskich miast. Jest znaczącym ośrodkiem handlu, przemysłu i logistyki. Bydgoszcz to także istotny wezeł kolejowy, drogowy oraz żeglugi śródlądowej. W mieście działa duży port lotniczy oraz port rzeczny.

Rynek kurierski w Bydgoszczy

Doskonała infrastruktura dotycząca najróżniejszych środków transportu zaczynając od drogowego aż po rzeczny, sprawia że Bydgoszcz to idealne miejsce do prowadzenia wielu rodzajów działalnosci gospodarczej. W Bydgoszczy działa park technologiczny oraz specjalna strefa ekonomiczna. Powstają w niej najnowoczesniejsze firmy, w tym z sektora usług internetowych. Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów przez internet oraz sami chętnie wysyłają różne towary. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Bydgoszczy rozkwita.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

DPD Bydgoszcz Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Bydgoszcz

Kurier UPS Bydgoszcz
Kurier DHL Bydgoszcz
Kurier InPost Bydgoszcz

Kurier DPD Bydgoszcz

W Bydgoszczy działa wiele firm transportowych. Swoje oddziały mają tu największe przedsiębiorstwa usług kurierskich w tym kurier DPD. Dla ułatwienia kontaktu i nadawania paczek powstał serwis AlleKurier.pl. Dzięki tej platformie każdy mieszkaniec Bydgoszczy może w bardzo prosty sposób nadać swoją paczkę bez opuszczania domu czy mieszkania. W kilku prostych etapach można zamówić kuriera po odbiór paczki do miejsca zamieszkania lub pracy aby jaknajbardziej zminimalizować czas potrzebny do wykonania tej czynności. Koniec z odwiedzaniem punktów nadawanie przesyłek czy dzwonienia na infolinie. Wszystko można teraz zrobić online na komputerze lub komórce.

Nadaj paczkę z AlleKurier 

Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź nawet do 70% na swoich przesyłkach. Wyceń swoją paczkę i zobacz ile czasu i pieniędzy możesz zyskać. Nie wymagamy deklarowania ilości nadawanych paczek ani nie podpisujemy z klientami żadnych umów. Najlepsza oferta jest dostępna dla każdego nawet przy nadawaniu tylko jednej paczki. Każdy mieszkaniec Bydgoszczy może zamówic kuriera pod drzwi swojego domu i wysłać paczkę w dowolne miejsce w Polsce i na Świecie.

Oddział DPD Bydgoszcz - lokalizacja

Oddział DPD Bydgoszcz Kontakt:

ul. Ołowiana 18

85-461 Bydgoszcz

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami