Oddział DPD Bydgoszcz - wyślij paczkę z domu


Najlepsza oferta DPD w Bydgoszczy. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Bydgoszczy! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Bydgoszcz to centrum Kujaw

Bydgoszcz jest miastem na prawach powiatu i razem z całym powiatem bydgoskim i pobliskimi gminami tworzy aglomerację, którą zamieszkuje około 600 tysięcy osób. Samo miasto zajmuje ósmą pozycje w Polsce pod względem liczby mieszkańców, których jest około 350 tysięcy. Natomiast pod względem powierzchni Bydgoszcz należy do czołowej dziesiątki polskich miast. Jest znaczącym ośrodkiem handlu, przemysłu i logistyki. Bydgoszcz to także istotny węzeł kolejowy, drogowy oraz żeglugi śródlądowej. W mieście działa duży port lotniczy oraz port rzeczny.

Rynek kurierski w Bydgoszczy

Doskonała infrastruktura dotycząca najróżniejszych środków transportu zaczynając od drogowego aż po rzeczny, sprawia że Bydgoszcz to idealne miejsce do prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej. W Bydgoszczy działa park technologiczny oraz specjalna strefa ekonomiczna. Powstają w niej najnowocześniejsze firmy, w tym z sektora usług internetowych. Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów przez internet oraz sami chętnie wysyłają różne towary. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Bydgoszczy rozkwita.

Kurier DPD Bydgoszcz

W Bydgoszczy działa wiele firm transportowych. Swoje oddziały mają tu największe przedsiębiorstwa usług kurierskich w tym kurier DPD. Dla ułatwienia kontaktu i nadawania paczek powstał serwis AlleKurier.pl. Dzięki tej platformie każdy mieszkaniec Bydgoszczy może w bardzo prosty sposób nadać swoją paczkę bez opuszczania domu czy mieszkania. W kilku prostych etapach można zamówić kuriera po odbiór paczki do miejsca zamieszkania lub pracy aby jak najbardziej zminimalizować czas potrzebny do wykonania tej czynności. Koniec z odwiedzaniem punktów nadawanie przesyłek czy dzwonienia na infolinie. Wszystko można teraz zrobić online na komputerze lub komórce.

Nadaj paczkę z AlleKurier 

Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź nawet do 70% na swoich przesyłkach. Wyceń swoją paczkę i zobacz ile czasu i pieniędzy możesz zyskać. Nie wymagamy deklarowania ilości nadawanych paczek ani nie podpisujemy z klientami żadnych umów. Najlepsza oferta jest dostępna dla każdego nawet przy nadawaniu tylko jednej paczki. Każdy mieszkaniec Bydgoszczy może zamówić kuriera pod drzwi swojego domu i wysłać paczkę w dowolne miejsce w Polsce i na Świecie.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Bydgoszcz - Kontakt

ul. Ołowiana 18
85-461 Bydgoszcz

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Bydgoszcz

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.