Oddział DPD Bydgoszcz - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD w Bydgoszczy. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Bydgoszczy! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Bydgoszcz to centrum Kujaw

Bydgoszcz jest miastem na prawach powiatu i razem z całym powiatem bydgoskim i pobliskimi gminami tworzy aglomerację, którą zamieszkuje około 600 tysięcy osób. Samo miasto zajmuje ósmą pozycje w Polsce pod względem liczby mieszkańców, których jest około 350 tysięcy. Natomiast pod względem powierzchni Bydgoszcz należy do czołowej dziesiątki polskich miast. Jest znaczącym ośrodkiem handlu, przemysłu i logistyki. Bydgoszcz to także istotny węzeł kolejowy, drogowy oraz żeglugi śródlądowej. W mieście działa duży port lotniczy oraz port rzeczny.

Rynek kurierski w Bydgoszczy

Doskonała infrastruktura dotycząca najróżniejszych środków transportu zaczynając od drogowego aż po rzeczny, sprawia że Bydgoszcz to idealne miejsce do prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej. W Bydgoszczy działa park technologiczny oraz specjalna strefa ekonomiczna. Powstają w niej najnowocześniejsze firmy, w tym z sektora usług internetowych. Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów przez internet oraz sami chętnie wysyłają różne towary. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Bydgoszczy rozkwita.

Kurier DPD Bydgoszcz

W Bydgoszczy działa wiele firm transportowych. Swoje oddziały mają tu największe przedsiębiorstwa usług kurierskich w tym kurier DPD. Dla ułatwienia kontaktu i nadawania paczek powstał serwis AlleKurier.pl. Dzięki tej platformie każdy mieszkaniec Bydgoszczy może w bardzo prosty sposób nadać swoją paczkę bez opuszczania domu czy mieszkania. W kilku prostych etapach można zamówić kuriera po odbiór paczki do miejsca zamieszkania lub pracy aby jak najbardziej zminimalizować czas potrzebny do wykonania tej czynności. Koniec z odwiedzaniem punktów nadawanie przesyłek czy dzwonienia na infolinie. Wszystko można teraz zrobić online na komputerze lub komórce.

Nadaj paczkę z AlleKurier 

Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź nawet do 70% na swoich przesyłkach. Wyceń swoją paczkę i zobacz ile czasu i pieniędzy możesz zyskać. Nie wymagamy deklarowania ilości nadawanych paczek ani nie podpisujemy z klientami żadnych umów. Najlepsza oferta jest dostępna dla każdego nawet przy nadawaniu tylko jednej paczki. Każdy mieszkaniec Bydgoszczy może zamówić kuriera pod drzwi swojego domu i wysłać paczkę w dowolne miejsce w Polsce i na Świecie.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Bydgoszcz - Kontakt

ul. Ołowiana 18
85-461 Bydgoszcz

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Bydgoszcz

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto