Oddział InPost Bydgoszcz - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Bydgoszcz - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta InPost w Bydgoszczy. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Bydgoszczy! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost bydgoszcz paczka inpost bydgoszcz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Bydgoszcz dużym ośrodkiem miejskim

Bydgoszcz zamieszkuje około 350 tysięcy osób, co daje temu miastu 8 pozycję pod tym względem w Polsce. Jest to również największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim i posiada prawa powiatu. Wraz z pobliskimi gminami i całym powiatem bydgoskim stanowi istotną aglomeracje, którą zamieszkuje około 600 tys. ludzi. Jeśli chodzi o powierzchnię zajmowaną przez miasto Bydgoszcz jest dziesiątym najrozleglejszym miastem w Polsce. To miasto powiatowe posiada liczne centralne urzędy administracyjne dla województwa kujawsko-pomorskiego, a także jest ważnym centrum komunikacyjnym. Znajduje się tu port rzeczny oraz lotnisko, ale jest to też ważny węzeł kolejowy i drogowy.

Usługi kurierskie w Bydgoszczy

Dostępność wielu różnych rodzajów transportu takich jak drogowy, kolejowy, rzeczny i lotniczy stawia infrastrukturę Bydgoszczy wśród najlepiej rozwiniętych w Polsce. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Znajduje się tu park technologiczny i specjalna strefa ekonomiczna. Dzięki temu rozwijają się nowoczesne firmy świadczące między innymi usługi sektora ecommerce. Mieszkańcy chętnie kupują przez internet oraz sami handlują towarami często korzystając z usług kurierskich.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

InPost Bydgoszcz Infolinia:

tel. 722 444 000

Firmy Kurierskie Bydgoszcz

Kurier DPD Bydgoszcz
Kurier UPS Bydgoszcz
Kurier DHL Bydgoszcz

Kurier InPost w Bydgoszczy

Na zapotrzebowanie na przesyłki stara się odpowiedzieć wiele firm transportowych i logistycznych w Bydgoszczy. Wiele firm posiada tu swoje placówki obsługi klienta oraz oddziały. Do liderów polskiego rynku napewno należy zaliczyć kuriera InPost, który również świadczy usługi na terenie Bydgoszczy. Jeśli chcesz zamówić kuriera InPost lub innego nawet do 70% taniej to skorzystaj z AlleKurier.pl. Dzięki naszemu systemowi zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu.

Zamów kuriera InPost z AlleKurier.pl

Wyceń paczkę w formularzu na górze strony. Podaj dokładne wymiary oraz wagę przesyłki. Możesz również zaznaczyć opcje dodatkowe takie jak ubezpieczenie czy pobranie. Nasz system obliczy stawkę za Twoją przesyłkę. Nasza oferta może być najtańsza w Bydgoszczy! Z nami zamówisz kuriera po odbiór swojej przesyłki bez wychodzenia z mieszkania czy biura. Kurier podjedzie we wskazane miejsce, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. bez umów i skompliowanych procedur!

Oddział InPost Bydgoszcz - lokalizacja

Oddział InPost Bydgoszcz Kontakt:

ul. Cmentarna 86

85-184 Bydgoszcz

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami