Oddział DPD Olsztyn - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Olsztyn - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta na terenie Olsztyna. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Olsztynie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!  

dpd olsztyn paczka dpd olsztyn herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Olsztyn stolicą Warmii

Olsztyn jest to największe miasto na warmii i mazurach. Posiada prawa powiatu i jest stolicą województwa warmińsko mazurskiego. W regionie jest najważniejszym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym, kulturowym i edukacyjnym. W mieście znajdują się najważniejsze siedziby władz regionu oraz mieszczą instytucje wojewódzkie. Olsztyn to także znaczący węzeł kolejowy i drogowy. Zamieszkuje go około 175 tysięcy mieszkańców. Olsztyn to centrum aglomeracji olsztyńskiej.

Rynek kurierski w Olsztynie

Mieszkańcy Olsztyna to badzro nowocześni i świadomi obywatele. W mieście kwitnie przedsiębiorczość oraz usługi z najnowoczesniejszych sektorów. Dynamicznie rozwija się tu branża sklepów internetowych oraz ecommerce. Olsztynianie chętnie zamawiają towary ze sklepów internetowych. Sami chętnie również handlują przez internet. To wszystko sprawia, że w Olsztynie istnieje spore zainteresowanie usługami kurierskimi. Najpopularniejsze firmy transportowe posiadają tu swoje punkty i oddziały aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. 

Oddział DPD Olsztyn - lokalizacja

Oddział DPD Olsztyn Kontakt:

ul. Sokoła 6b

11-041 Olsztyn

Firmy Kurierskie Olsztyn

Kurier DHL Olsztyn
Kurier InPost Olsztyn
Kurier UPS Olsztyn

Kurier DPD w Olsztynie

W Olsztynie znajduje się wiele placówek i punktów obsługi klienta najbardziej popularnych firm przewozowych. Swoją siedzibę posiada tu również kurier DPD. W celu ułatwienia zamawiania kuriera DPD oraz pozostałych firm kurierskich powstał AlleKurier.pl. Ta strona internetowa posiada bardzo dokładny formularz wyceny przesyłek. Wystarczy wprowadzić wagę i wymiary paczki aby szybko obliczyć koszt jej nadania. Za pośrednictwem naszego systemu w łatwy sposób zamówią Państwo kuriera pod drzwi własnego domu po odbiór przesyłki. Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.

AlleKurier i DPD w Olsztynie

AlleKurier umożliwia zamówienie dowolnego kuriera w tym DPD na terenie Olsztyna. Nasze stawki są nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Z nami dostarczysz paczkę w dowolne miejsce. U nas załatwisz wszystko online przez internet. W kilku prostych czynnościach zamówisz kuriera i nie bedziesz musiał w tym celu szukać punktów nadawania paczek. Skorzystaj z naszego formularza na górze strony i zacznij oszczędzać. Zyskaj czas i pieniądze. Zamów kuriera wygodnie z domu.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami