Oddział DHL Olsztyn - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Olsztyn - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Olsztyna. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Olsztynie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl olsztyn paczka dhl olsztyn herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Olsztyn największy w regionie

Olsztyn to największe miasto w swoim regionie. Jest miastem wojewódzkim oraz miastem na prawach powiatu. To niekwestionowana stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Mieszczą się tu siedziby ważnych instytucji oraz władz samorządowych. Olsztyn jest centrum aglomeracji olsztyńskiej, a samo miasto liczy około 175 tys. mieszkańców. To ważny ośrodek kulturalny oraz naukowy. Z racji bycia znaczącym węzłem drogowym i kolejowym pełni rolę ośrodka gospodarczego i administracyjnego dla całych Kujaw i Warmii.

Kurierzy w Olsztynie

W Olsztynie prężnie działa rynek usług kurierskich. Działa tu wiele nowoczesnych firm rozsyłających swoje prodkty po całej Polsce, ale i po całym Świecie. Obywatele Olsztyna zamawiają wiele rzeczy korzystając z internetu. Sami również handlują i wymieniają się towarami z mieszkańcami całej Polski. W związku z tym w mieście działa wiele korporacji kurierskich.

Oddział DHL Olsztyn - lokalizacja

Oddział DHL Olsztyn Kontakt:

ul. Piłsudskiego 76

10-450 Olsztyn

Firmy Kurierskie Olsztyn

Kurier DPD Olsztyn
Kurier InPost Olsztyn
Kurier UPS Olsztyn

Kurier DHL w Olsztynie

Do niekwestionowanych liderów rynku przesyłek kurierskich należy także DHL. Posiada on swój oddział w Olsztynie. Można w nim nadawać i odbierać paczki. Jednak aby nie musieć wychodzić z domu najlepiej nadać paczkę za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl. To nowoczesna platforma do zamawiania kurierów. W swojej ofercie posiadamy usługi DHL, ale także i innych korporacji. Z nami zamówisz kierowce po odbiór przesyłki pod wskazany adres w Olsztynie bez wychodzenia z domu.

AlleKurier przybliża usługi kurierskie

Zamawiając kuriera za naszym pośrednictwem możesz zaoszczędzić nawet do 70%. Mamy podpisane umowy z największymi firmami transportowymi, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej konkurencyjne stawki. Nie musisz już więcej odwiedzać oddziałów nadawania paczek aby wysłać przesyłkę. Z nami zrobisz to szybko z domu lub biura. Bez podpisywania umów i marnowania czasu. Wypełnij formularz na górze strony i zobacz jak tanio możesz wysłać swoją paczkę.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Olsztyn Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami