Oddział DPD Toruń - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Toruń - wyślij paczkę z domu

Zapłać mniej niż zwykle za swoją przesyłkę i nadaj ja w serwisie AlleKurier.pl. U nas ceny są niższe nawet do 70%, a kuriera zamówisz wygodnie online!

dpd torun paczka dpd torun herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Toruń – nie tylko miasto pierników

Toruń to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto leży nad dwoma rzekami - Wisłą i Drwęcą. Toruń uzyskał prawa miejskie w 1233 roku, co czyni go jednym z najstarszych miast Polski. To tutaj urodził się wielki polski astronom – Mikołaj Kopernik. Miasto słynie także z toruńskich pierników, rozsławionych nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Aby jeszcze bardziej podkreślić wagę pierników jako symbolu miasta – w Toruniu obchodzone jest nawet Święto Piernika.

Przesyłki kurierskie Toruń

Miasto jest świetnie rozwinięte pod wieloma względami – uchodzi za ośrodek nie tylko kulturalny, naukowy i gospodarczy, ale też akademicki i turystyczny. Pod względem gospodarczym miasto może się pochwalić bardzo niskim bezrobociem, przy najwyższych w regionie kwotach wynagrodzenia za pracę. Ponadto znajduje się tutaj siedziba wielu sporych przedsiębiorstw oraz władz lokalnych organizacji gospodarczych o dużym znaczeniu. Także w Toruniu znajdują się placówki licznych znaczących firm z branży IT. Miasto stanowi centrum rozwoju regionalnej gospodarki. Z tym wiążę się także rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowe i kurierskie.

DPD Toruń Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Toruń

Kurier DHL Toruń
Kurier InPost Toruń
Kurier UPS Toruń

DPD Toruń - lokalizacja

Kurier DPD Toruń

Do wiodących firm kurierskich w regionie należy DPD. Firma ta posiada swoją siedzibę w Toruniu. Jednak, aby nadać paczkę wcale nie trzeba wychodzić z domu i fatygować się do siedziby firmy. Wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza AlleKurier.pl, dzięki któremu każdy bezproblemowo może znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę, a kurier przyjedzie po przesyłkę pod wskazany adres. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, a przy tym daje pełnię komfortu i możliwość porównania różnych ofert.

Łatwy wybór najatrakcyjniejszej ceny

Dzięki formularzowi firmy AlleKurier każdy może łatwo i szybko znaleźć ofertę atrakcyjniejszą nawet o 70% w porównaniu do cen oferowanych bezpośrednio u przewoźników. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu i komputera stacjonarnego, telefonu lub innego urządzenia mobilnego. To wystarczy, aby skorzystać z serwisu Allekurier.pl, zamówić kuriera i nadać paczkę bez zbędnych problemów i formalności. Nie ma potrzeby podpisywania umowy.

Oddziały DPD Toruń Kontakt:

ul. Polna 125
ul. Płaska 36

87-100 Toruń

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami