Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Toruń - najlepszy wybór nadania paczki online

Zamów kuriera UPS w Toruniu po odbiór swojej paczki poprzez platfromę AlleKurier. Tutaj ceny są niższe nawet do 70%. Wyceń paczkę poniżej i zobacz.

ups torun paczka ups torun herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Zmiany w UPS w okresie szczytu paczkowego

Informujemy, że od 4 listopada 2019 do 10 stycznia 2020 roku UPS wprowadza tymczasową dopłatę w okresie szczytu paczkowego. Będzie ona obowiązywała dla paczek, które podlegają następującym specyfikacjom: „Duża paczka”, „Rozmiary przekraczające dozwolone limity” oraz „Dodatkowa obsługa dla nietypowych przesyłek”.

Czytaj dalej...

Kurier UPS Toruń

Dzięki platformie AlleKurier możesz zamówic kuriera aby odebrał od Ciebie paczkę na terenie Torunia. Możesz również zlecić kurierowi odbiór paczki z dowolnego miejsca w Polsce i jej transport pod drzwi Twojego domu lub miejsca pracy w Toruniu. Wszystkie te usługi dostępne są w jednym miejscu i to w zadziwiająco niskich cenach. Wyceń swoją przesyłkę w formularzu powyżej, podaj jej parametry oraz miejsce doręczenia. Nasza oferta jest nawet do 70% korzystniejsza niż zamawianie kuriera bezpośrednio w oddziale lub na infolinii. Zamów kuriera UPS w Toruniu i zacznij oszczędzać.

Firmy Kurierskie Toruń

Kurier DPD Toruń
Kurier DHL Toruń
Kurier InPost Toruń

UPS Toruń - lokalizacja

Oddział UPS Toruń Kontakt:

ul. Mazowiecka 46/48

87-100 Toruń

UPS Toruń Infolinia:

tel. 22-4-894-877

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami