Oddział InPost Łomża - wyślij przesyłkę z domu

Najkorzystniejsza oferta na nadawanie paczek kurierem InPost Łomża. Z serwisem AlleKurier.pl załatwisz wszystko przez internet nawet do 70 % taniej!

Rodzaj przesyłki

Oddział InPost Łomża

Przesyłki zagraniczne umożliwiają odbiorcy wysyłkę w bardzo dalekie rejony świata. Kurierzy nie zawsze zastają odbiorców pod wskazanym adresem. Paczkę możesz nadać z dowolnego miejsca w Polsce – bez problemu. Szybkość, wygoda, niskie koszty – to cechy przesyłek kurierskich. Adres do dostarczenia paczki to inaczej adres odbiorcy.

Zamów kuriera InPost do domu

Zadecyduj jak najlepiej jest Ci zapłacić za przesyłkę, którą nadajesz. Nie jest potrzebny adres e-mai i numer telefonu odbiorcy. W przypadku niezadowolenia z usługi kurierskiej, można zgłosić reklamację. Daj sobie możliwość zamawiania usług kurierskich wprost z Twojego domu. Po naklejeniu wydrukowanego listu przewozowego na przesyłkę możesz czekać na kuriera.

Tani kurier Łomża

Paczka ma większe szanse na szybsze dostarczenie, gdy kurier ma numer do nadawcy. Nie ma możliwości zapłacenia kurierowi osobiście za zamówioną usługę. Wszystkie pola z gwiazdką są obowiązkowe w formularzu. To duża wygoda, że nie trzeba samemu zanosić już paczki na pocztę. Zamówiona usługa powinna być opłacona jak najszybciej.

Oddział InPost Łomża - Kontakt

Miejscowość: Łomża

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Łomża

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto