Oddział UPS Łomża - wysyłaj przesyłki z domu


Dzięki AlleKurier.pl możesz zamówić kuriera UPS Łomża nawet do 70 % taniej! Wszystko załatwisz całkowicie online!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Łomża

To Ty mierzysz paczkę, zrób to maksymalnie dokładnie. Przy zamawianiu kuriera musisz wypełnić wszystkie pola z gwiazdką. Przesyłka przekraczająca dopuszczalny limit wymiarowy może generować dodatkowe koszty. Najlepiej zapakuj swój przedmiot w solidne kartonowe pudełko. Przy nadawaniu paczki warto poinformować odbiorcę o wysłaniu mu przesyłki.

Zamów kuriera UPS do domu

Przesyłka kurierska to niezwykle prosty sposób na nadanie paczki. Adres odbiorcy i nadawcy musi być podany zgodnie z prawdą. Jeśli nie znasz całości danych odbiorcy, skorzystaj z darmowej wyszukiwarki kodów pocztowych. Przy zamawianiu kuriera możesz wybrać opcję wysyłki zagranicznej. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze na czas, wybierz kuriera.

Tani kurier Łomża

Nadaj przesyłkę z dowolnego miejsca bez wychodzenia z domu. Paczki, które nie są zapakowane w karton lub opakowanie o regularnych kształtach mogą być uznane za niestandardowe. Kurierzy codziennie dostarczają paczki do bardzo wielu odbiorców. Kurier przyjedzie do domu i nie musisz się obawiać czy paczka dotrze na czas. Jest wiele firm, które korzystają z zamawiania usług kurierskich regularnie.

Oddział UPS Łomża - Kontakt

Miejscowość: Łomża

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Łomża

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.