Oddział InPost Wrocław - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Wrocław - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta InPost na terenie Wrocławia. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost we Wrocławiu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost wroclaw paczka inpost wroclaw herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Wrocław liderem na Śląsku

Wrocław to jedno z najważniejszych miast na Dolnym Śląsku, ale i na całym Śląsku. Jest to czwarte największe miasto w Polsce i liczy około 650 tysięcy mieszkańców. Jeśli chodzi o jego powierzchnię to plasuje się również w czołówce Polskich miast na pozycji piątej. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska. Obecnie jest miastem wojewódzkim i miastem na prawach powiatu. To ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i kulturowy. Wrocław to również doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. W jednych z najlepszych uniwersytetów w Polsce kształci się doskonała kadra pracownicza, a władze dbają o innowacyjnośc i nowoczesną powierzchnie biurową.

Sektor ecommerce we Wrocławiu

Wrocław to nowoczesne i innowacyjne miasto. Dynamicznie rozwija się tu biznes, a w szczególności sektor ecommerce. Młodzi ludzie chętnie zakładają sklepy internetowe lub świadczą usługi w sieci. Nowocześni mieszkańcy chętnie korzystają z dobrodziejstw internetu i kupują coraz więcej towarów właśnie w ten sposób. Gigantycznemu zapotrzebowaniu na usługi przesyłania paczek z zakupionymi towarami starają się sprostać największe w firmy kurierskie. Do liderów tego rynku w Polsce należy niewątpliwie kurier InPost, który posiada duży oddział na terenie Wrocławia.  

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Wrocław Kontakt:

ul. Jana Długosza 2

50-001 Wrocław

Firmy Kurierskie Wrocław

Kurier DHL Wrocław
Kurier DPD Wrocław
Kurier UPS Wrocław

Kurier InPost dla mieszkańców Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia chętnie korzystają z usług kurierskich, nadają paczki do znajomych i rodziny. Sprzedają ubrania, meble oraz wysyłają dokumenty do różnych miejsc w Polsce i na Świecie. Chętnie robią zakupy w internecie i zamawiają produkty w sieci. Z myślą o mieszkańcach Wrocławia powstał serwis AlleKurier.pl, który pośredniczy w zamawianiu usług kurierskich. Dzięki tej platformie już nigdy więcej nie będziesz musiał odwiedzać oddziału Inpost ani paczkomatu w celu nadania lub odebrania paczki. Z nami możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu.

AlleKurier pomoże w nadaniu paczki

Korzystając z AlleKurier.pl możesz w łatwy sposób zamówić kuriera po odbiór Twojej przesyłki. Wystarczy wypełnić krótki i prosty formularz aby otrzymać atrakcyjną ofertę. Z nami nadasz paczkę nawet do 70% taniej niż w punkcie nadawania przesyłek. Oferujemy niskie ceny dla każdego nawet od pierwszej nadanej przesyłki. Aby korzystać z naszych usług nie musisz podpisywać żadnej umowy. Wyceń paczkę i zacznij oszczędzać czas i pieniądze! Wypełnij formularz i wybierz najlepszą ofertę (do wyboru największe korporacje kurierskie w tym InPost).

Oddział InPost Wrocław - lokalizacja

InPost Wrocław Infolinia:

tel. 801 400 100

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami