Oddział UPS Wrocław - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Wrocław - wysyłaj przesyłki z domu

Najtańsza oferta UPS na terenie Wrocławia. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS we Wrocławiu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups wroclaw paczka ups wroclaw herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Centrum Dolnego Śląska

Wrocław to jedno z najważniejszych miast na Śląsku. Jest zarówno historycznym centrum całego Śląska jak i ważnym ośrodkiem administracyjnym Dolnego Śląska obecnie. Jako czwarte co do wielkości miasto w Polsce zamieszkuje go około 650 tysięcy mieszkańców. Pod względem powierzchni jaką zajmuje mieści się w czołowej piątce polskich miast. Wrocław to miasto powiatowe i wojewódzkie. Posiada liczne szkoły wyższe oraz urzędy centralne dla województwa dolnośląskiego. Wrocław to również ważny ośrodek gospodarczy i kulturowy dla całego Śląska, a także Polski.

Gospodarka Wrocławia kwitnie

Wrocław to doskonałe miejsce do życia i prowadzenia działalności. Innowacyjność i dobrze wykształcone społeczeństwo chętnie korzysta z nowych technologii i dobrodziejstw internetu. Przedsiębiorcy rozwijają firmy z sektora ecommerce, a mieszkańcy chętnie kupują towary przez internet. We Wrocławiu jest duże zapotrzebowanie na wysyłanie i dostarczanie paczek. Sklepy internetowe otrzymują coraz więcej zamówień, a ludność Wrocławia często korzysta z usług kurierskich. Wiele firm transportowych i logistycznych posiada swoje oddziały w stolicy Dolnego Śląska i zapewnia wysokiej jakości usługi dla jego mieszkańców. Do liderów tej branży niewątpliwie należy kurier UPS.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

UPS Wrocław Infolinia:

tel. 71 335 83 00

Firmy Kurierskie Wrocław

Kurier DHL Wrocław
Kurier DPD Wrocław
Kurier InPost Wrocław

Kurier UPS z Wrocławia i do Wrocławia

Jeśli chcesz zamówić paczkę do Wrocławia lub nadać ją z Wrocławia to najlepiej zrobić to korzystając z platformy AlleKurier.pl. Jest to serwis pośredniczący w usługach kurierskich. Możesz zamówić kuriera online przy użyciu komputera lub smartfona. Kierowca firmy kurierskiej przyjedzie do Ciebie odberać przesyłkę lub podwiezie zamówiony towar pod drzwi Twojego domu lub biura. Możesz zamówić kuriera w dowolne miejsce i to dużo taniej niż bezpośrednio u przewoźników.

AlleKurier zapewnia najniższe ceny

Korzystając z naszego serwisu możesz nadać paczkę nawet do 70% taniej! Nie musisz również wychodzić z domu. Koniec z szukaniem punktów nadawania paczek lub odwiedzania punktów odbioru. Wszystko załatwisz kilkoma kliknięciami myszki. Wystarczy wycenić paczkę w formularzu na górze strony aby otrzymać rewelacyjną ofertę. Możesz wybrać spośród najlepszych firm kurierskich w tym firmę kurierską UPS.

Oddział UPS Wrocław - lokalizacja

Oddział InPost Wrocław Kontakt:

ul. Polna 29

55-095 Długołęka

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami