Oddział UPS Prudnik - wysyłaj przesyłki z domu


Oddział UPS Prudnik - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Prudnik w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Prudnik

Pamiętaj, że odbiorca to osoba upoważniona do odbioru Twojej przesyłki. Pamiętaj, aby nakleić na płaskiej części przesyłki list przewozowy! Wiedz, że umożliwiamy śledzenie przesyłek niemalże w czasie rzeczywistym. Przy nadawaniu paczki zaznacz wszystkie potrzebne zgody. Odbiorca to osoba fizyczna, prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

Zamów kuriera UPS do domu

Oprócz adresu nadawcy, trzeba wpisać także dane osoby odbierającej paczkę. Paczka standardowa, to taka, która jest zapakowana w sztywny karton o równych bokach. Przesyłki zagraniczne można nadać ze swojego domu. Podaj też dane personalne nadawcy czyli imię i nazwisko. Paczka ma być porządnie zapakowana, aby mogła być bezpiecznie dostarczona.

Tani kurier Prudnik

Nikt z nas nie lubi przepłacać – usługi kurierskie nie są drogie. Przesyłki paletowe są bardzo dużym udogodnieniem dla przedsiębiorców. Przesyłkę można okleić stosowanym naklejkami ostrzegającymi. Transport paczek odbywa się każdego dnia. Nic dziwnego, że korporacji kurierskie mają coraz więcej zadowolonych klientów.

Oddział UPS Prudnik - Kontakt

Miejscowość: Prudnik

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Prudnik

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.