Oddział UPS Świdnica - wysyłaj przesyłki z domu


Oddział UPS Świdnica - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Świdnica w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Świdnica

Istnieje opłata dodatkowa za dużą paczkę, jeśli przesyłka jest sporych rozmiarów. Firm kurierskich jest na rynku kilka – wybierz jedną. Nie zaklej któregoś z elementów listu przewozowego. Gdy przesyłasz wartościowe przedmioty, warto wysłać je właśnie kurierem. Możliwa jest także przesyłka zwrotna albo przekierowanie przesyłki.

Zamów kuriera UPS do domu

W wyznaczonym terminie oczekuj kuriera, który ma odebrać przesyłkę. Nie zawsze po odbiór Twojej przesyłki musi zgłosić się ten sam kurier. Nie musisz rezerwować dużo czasu, aby zamówić kuriera. Z dnia na dzień przybywa zadowolonych z usług kurierskich klientów. Formularz nadania Twojej paczki kurierem jest niezwykle prosty.

Tani kurier Świdnica

Kurierzy sami przyjeżdżają pod wskazany adres i odbierają przesyłki. Odbiorca powinien być dostępny pod telefonem kontaktowym, aby szybciej dostarczyć paczkę. Klienci piszą, że są jak zwykle zadowoleni z usług kurierskich. Adres do odebrania paczki to inaczej dane nadawcy. Daj sobie możliwość korzystania z usług kurierskich.

Oddział UPS Świdnica - Kontakt

Miejscowość: Świdnica

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Świdnica

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.