Najtańszy kurier do Anglii juz od 47 zł netto!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do Anglii juz od 47 zł netto!

Najtańszy kurier do Anglii online! Przesyłka kurierska już od 47 zł netto, dotrze do odbiorcy w 3-5 dni roboczych. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do Anglii
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20.06.2021 r. w godzinach 20:00 - 06:00 planowane są prace serwisowe na stronie przewoźnika DPD. W tym czasie niedostępna będzie aplikacja DPD Services. Przepraszamy za utrudnienia! Zespół AlleKurier.

Przesyłki kurierskie do Anglii

Spośród wymienionych wyżej sposobów najpewniejszym i najkorzystniejszym wydaje się kurier, ponieważ poczta liczy sobie dość duży koszt przesyłki oraz trzeba się liczyć z długim czasem oczekiwania, z kolei w przypadku korzystania z usług prywatnych przewoźników niestety nie można mówić o profesjonalizmie. AlleKurier przyjmuje do przewozu przesyłki od osób indywidualnych oraz od firm. Czas doręczenia przesyłki to 4-5 dni roboczych. Wyjazdy odbywają się 5 razy w tygodniu, a usługi dostępne są bez podpisywania umowy. Aby nadać paczkę wystarczy wypełnić formularz zamówienia na stronie internetowej, wydrukować i podpisać list przewozowy, a następnie przekazać przesyłkę kurierowi, który zgłosi się po nią osobiście. Przesyłki odbierane są codziennie bez dodatkowych opłat z terenu całej Polski, a ich dalszą drogę można śledzić za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie internetowej.

Co może zawierać przesyłka do Wielkiej Brytanii?

Ze względu na fakt, że paczki do Anglii najczęściej przysyłane są mieszkającym tam członkom rodziny, często umieszcza się więc tam polską żywność. Zdarza się także, że za pomocą przesyłki kurierskiej wysyła się prywatne przedmioty, takie jak książki, ubrania czy dokumenty. Zanim jednak przygotuje się paczkę, warto zapoznać się z regulaminem konkretnej firmy, na której znajduje się lista rzeczy niedozwolonych. Zwykle na niej znajdują się narkotyki, alkohol, wyroby tytoniowe, leki, zwierzęta, żywe rośliny, produkty niebezpieczne (broń, trucizny, substancje łatwopalne, żrące), ale często również wspominana już żywność. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ przypadku nadania paczki z takimi przedmiotami, może ona zostać wycofana ze zlecenia bez zwrotu kosztów.

Anglia - Wielka Brytania na mapie

Kurier Wielka Brytania

Prawie pół miliona Polaków mieszka obecnie na Wyspach Brytyjskich, a ponadto wiele osób wyjeżdża tam podjąć sezonową pracę. Nic więc dziwnego, że na linii Polska-Wielka Brytania każdego dnia wędrują setki przesyłek. Możliwości wysłania paczki do Anglii jest wiele - przez pocztę tradycyjną, usługi kurierskie lub za pośrednictwem prywatnym firm przewozowych.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Wielkiej Brytanii?

Koszt transportu przesyłki zależy od wielu czynników, z których najważniejsze to waga paczki i jej rozmiar. Nie bez znaczenia jest także dokładna odległość, którą musi pokonać kurier, a także sposób dostarczenia paczki z Polski do Anglii. Trasa pokonywana w tradycyjny sposób (bus+prom) na pewno będzie tańsza niż paczka kurierska wysyłana priorytetem, czyli samolotem. Jeśli nadawca zdecyduje się na ubezpieczenie przesyłki również musi liczyć się z dodatkowym kosztem.

Usługi dla firm

Firmy kurierskie to także partnerzy biznesowi dla większych firm, które prowadzą import lub eksport towarów między Polską a Anglią. W tym wypadku nie obowiązują tak rygorystyczne regulaminy, jak w przypadku przesyłek prywatnych – np. dozwolony jest transport żywności. Również inaczej są naliczane koszty za transport towarów. Kurier do Wielkiej Brytanii, który zajmuje się obsługą partnerów biznesowych przewozi towary w dużo większej ilości, w związku z czym często zamiast busów wykorzystuje się w tym celu duże dostawcze samochody, w których towary poukładane są na paletach.

Zobacz jak zamówić kuriera do Anglii

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami