Chicaca zwroty. Jak wykonać zwrot od Chicaca?

Chicaca to sklep modowy dla kobiet prowadzący sprzedaż stacjonarnie oraz online pod adresem chicaca.pl. Zdarzyło Ci się kupić produkt w tym sklepie, który z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań? Czy można go zwrócić? Zwrot do Chicaca jest jak najbardziej możliwy, a dodatkowo pomaga w nim strona wygodnezwroty.pl! Z pomocą tego portalu dokonasz zwrotu towaru zakupionego w tym sklepie bez żadnego problemu.

Chicaca zwroty

Produkty możliwe do zwrotu w Chicaca 

Chicaca ma w swojej ofercie szeroki asortyment ubrań oraz akcesoriów dla kobiet, między innymi spodnie, spodenki, spódnice, sukienki, kombinezony, bluzki, bluzy, komplety, swetry i okrycia wierzchnie, jak i obuwie oraz różnorodne akcesoria. Do zwrotu możliwe są prawie wszystkie te produkty, jednak z kilkoma wyjątkami. Nie można zwracać produktów które zostały dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte. Takie ograniczenie wynika ze względów higienicznych oraz ochrony zdrowia.

Sprzedawca zaznacza również, że zwracany produkt nie powinien nosić znacznych śladów użytkowania. Nie powinno się też usuwać metek, etykiet, ani plomb higienicznych z produktów, które chce się oddać do sklepu. W przypadku produktów takich jak stroje kąpielowe należy zwracać całość jako jeden towar, nawet jeśli jest to zestaw składający się z kilku części.

Jak można nadać zwrot do Chicaca? 

Zwrot do Chicaca można nadać do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli decydujesz się na zwrot do tego sklepu, zdecydowanie najlepszą opcją jest skorzystanie do tego ze strony wygodnezwroty.pl!Jest to portal pozwalający na szybkie i bezproblemowe oddanie towaru do ponad 10 tysięcy różnych sklepów online. Na liście obsługiwanych sklepów znajduje się również Chicaca, jak i wiele innych sklepów modowych. Korzystając z wygodnezwroty.pl wykonasz zwrot do Chicaca błyskawicznie i z minimalnym wysiłkiem. Musisz jedynie wypełnić formularz na stronie, opłacić przesyłkę oraz nadać swoją paczkę w jednym 44 tysięcy punktów na terenie całej Polski!

Chicaca zwroty – instrukcja krok po kroku

Poniżej prezentujemy instrukcję jak wykonać zwrot Chicaca z użyciem portalu wygodnezwroty.pl:

  1. Wybierz sklep wpisując jego nazwę, “Chicaca”, w polu wyszukiwania na stronie i kontynuuj klikając przycisk “NADAJ ZWROT”.
  2. Zaznacz opcję wysyłki z wydrukowaniem etykiety lub bez niego, w zależności od wyboru.
  3. Wybierz firmę kurierską, z której usług chcesz skorzystać. Możesz się również zdecydować na nadanie przesyłki w Paczkomat® InPost. 
  4. Wypełnij potrzebne dane w formularzu, takie jak imię i nazwisko oraz e-mail, na który otrzymasz informacje o swojej przesyłce. Możesz również podać opcjonalny kod zwracanego produktu.
  5. Opłać paczkę wykorzystując do tego np. Blik, Przelewy24 lub standardowy przelew bankowy.
  6. Zanieś paczkę na jeden z punktów nadania. Masz do wyboru wiele lokalizacji w całym kraju, m.in. Paczkomat® InPost czy sklepy takie jak Stokrotka oraz Lidl.
  7. Oczekuj zwrotu płatności za oddany produkt. Zajmie to maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.
Zwrot do Chicaca krok po kroku

Chicaca zwroty – adres do przesyłki

Adres do przesyłki na zwrot do sklepu Chciaca to:

chicaca.pl
ul. Brzezińska 48d
44-203 Rybnik

Jak zapakować przesyłkę na zwrot Chicaca?

Pakując przesyłkę na zwrot do Chicaca należy zadbać o odpowiednie zapakowanie produktu, tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia uszkodzeń podczas transportu. Sprzedawca zwraca również uwagę, że zwracane produkty powinny posiadać wszystkie dołączone do nich metki, etykiety oraz plomby higieniczne. Produkty przesłane w zapieczętowanych opakowaniach muszą zostać odesłane w ten sam sposób, bez otwierania ich – w innym przypadku nie będzie można ich zwrócić.

Ile jest czasu na zwrot do Chicaca?

Jaki jest adres do zwrotu Chicaca?

Czego nie można zwrócić?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto