GymGlamour zwroty — jak sprawnie oddać zamówione produkty?

Sklep internetowy GymGlamour jest idealnie wyposażony w różnorodne stroje treningowe, a także sportowe akcesoria. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, by można był czuć się w nich zawsze komfortowo i wygodnie. Liczne kategorie dają duże pole do wyboru przy wyborze odpowiedniej koszulek, topów czy bielizny. Zdarzają się sytuacje, gdy zamówiony produkt nie będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami i wtedy z pomocą przychodzi GymGlamour zwroty. Dzięki tej opcji będziemy w stanie odesłać szybko i sprawnie nasze zamówienie. W artykule pokażemy, jak sprawnie dokonać zwrotu swojej paczki.

zwrot gymglamour

GymGlamour zwroty — jakie produkty można zwrócić?

Na stronie internetowej GymGlamour można zwrócić wszystkie zakupione ubrania i akcesoria nienoszące znaków użytkowania. W przypadku bielizny, gdy zostanie zdjęte zabezpieczenie higieniczne zwrot nie będzie możliwy z oczywistych względów higienicznych.

Zwrot GymGlamour — sposoby nadania

Nadanie przesyłki ze sklepu internetowego GymGlamour jest naprawdę bardzo proste. Zwrot GymGlamour oferuje dwa sposoby wysłania przesyłki, które sprawnie przetransportują twoją paczkę do nadawcy. Portal wygodnezwroty.pl oferuje bardzo dogodne formy zwroty zamówień. Poniżej przedstawiamy, jak łatwo nadać zwrot dzięki tej platformie. 

  • Zwrot do eButik należy nadać w jego oryginalnym opakowaniu. Towar można nadać za pomocą wielu firm kurierskich, na przykład Paczkomat® InPost. Może ona zostać wysłana w dowolnym punkcie w całej Polsce. Musi być zgodna z odpowiednimi parametrami wyszczególnionymi przez Paczkomat® InPost. Rozmiar paczki 41 × 38 × 64 oraz waga do 25 kg. 
  • Możemy również wybrać DHL POP, który oferuje nadawanie przesyłek bez etykiety. Po spakowaniu produktu należy odnaleźć odpowiedni punkt na mapie. W tym przypadku należy zaznaczyć, jak paczka zostanie zapakowana — foliopak lub kartonowe pudełko. W DHL POP można wysłać paczkę do 31,5 kg.

Krok po kroku zwrot do GymGlamour 

Zwrot GymGlamour jest jak najbardziej możliwy. Wystarczy zrobić kilka kroków, by wysłać niedopasowany produkt. Jak poprawnie wysłać swoją paczkę?

Wygodnezwroty.pl udostępnia prosty proces zwrotu, który ułatwia wysłanie zwracanego produktu do sklepu. 

  • Należy wypełnić dedykowany formularz zwrotu towaru.
  • Następnie umieścić wypełniony formularz w paczce, którą wysyłamy do sklepu. Ważne jest, aby dokładnie zabezpieczyć paczkę.
  • Wybierz dogodna dla siebie formę zwrotu oferowaną przez wygodnezwroty.pl
  • Zanieś przesyłkę do wybranego punktu zwrotu i nadaj.
  • Całkowity koszt zwrotu zostaje pokryty przez kupującego.

Przy dokonywaniu zwrotu nie jest wymagany paragon potwierdzający zakup ani faktura. Pamiętaj, że sklep GymGlamour nie przyjmuje paczek za pobraniem.

zwrot do gymglamour

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, w sklepie GymGlamour zwroty są łatwe i szybkie. Przestrzeganie tych zasad pomoże uniknąć nieporozumień i zapewnić szybki i bezproblemowy zwrot zakupionych produktów.

Zwrot do GymGlamour na odpowiedni adres

Adres zwrotu zawsze znajduje się na danej stronie internetowej i jest on następujący:

Completio Sp. z o.o. - Gym Glamour 

ul. Jędrzejowska 47 

93-636 Łódź

W razie szybszego kontaktu lub innych ewentualnych pytań można zadzwonić wybierając numer +48 22 695 53 70, lub skontaktować się mailowo info@gymglamour.com.

Jak zapakować zwrot do GymGlamour?

Przesyłkę najlepiej zapakować w opakowanie, w którym została ona dostarczona do rąk klienta, a następnie dobrze zabezpieczyć. Jeżeli nie posiadamy oryginalnego opakowania można użyć innego, ale odpowiedniego do wysłania pudełka. Ważne jest to, by paczka została dokładnie zaklejona, by podczas transportu nie doszło do ewentualnych zniszczeń.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czy można zwracać bieliznę?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Czy możliwa jest wysyłka poza granice Polski?

Czy koszty zwrotu ponosi kupujący?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto