Jak dokonać zwrot do Wassyl?

Wassyl.pl to polska marka odzieżowa, która skupia się na produkcji ubrań dla kobiet w każdym wieku, a jej asortyment obejmuje odzież na różne okazje. Projekty przygotowywane są w oparciu o najnowsze trendy. Kolekcje są szyte w szwalniach znajdujących się we Wrocławiu. Marka działa głównie w sprzedaży internetowej, a zwrot do Wassyl możliwy jest na kilka sposobów. Najwygodniejszym z nich jest serwis wygodnezwroty.pl. To przejrzyste narzędzie, które ułatwia proces dokonywania zwrotów towarów przez internet. Wszystkie wymagane dokumenty, takie jak etykiety adresowe czy formularze zwrotu, są dostępne w jednym miejscu. Ponadto serwis ten posiada intuicyjną nawigację, dzięki czemu użytkownikom łatwo jest odnaleźć potrzebne informacje i przejść przez kolejne etapy realizowania zwrotu.

Wassyl zwroty

Zwrot do Wassyl - jakie przedmioty można zwrócić?

Zgodnie z regulaminem przedmiotem zwrotu może być produkt, który jest rozumiany jako, dostępna w Sklepie Internetowym rzecz ruchoma będąca przedmiotem Umowy Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą. Klient ma prawo anulować dokonaną transakcję, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Aby zachować ten termin, wystarczy wysłać oświadczenie przed jego upływem. Gdy Klient korzysta z prawa odstąpienia, jest zobowiązany do zwrócenia towaru w nienaruszonym stanie. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zaleca się, aby Klient przesłał towar, na wskazany przez regulamin adres, wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Produkty zniszczone lub noszące ślady użytkowania nie mogą być zwracane.

Jak nadać zwrot do Wassyl?

Dzięki serwisowi wygodnezwroty.pl Klienci nie muszą martwić się o szukanie adresu zwrotu, ponieważ jest on już z góry ustawiony dla danego sklepu, co pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko pomyłki. Jest to najszybszy sposób na nadanie przesyłki zwrotnej towaru. Jeśli jednak Klient chce dokonać zwrotu bezpośrednio musi wpierw poinformować sklep o chęci zwrotu. Może to zrobić pisemnie na adres: ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 8C, 52-407 Wrocław lub mailem na adres bok@wassyl.pl. Istnieje również możliwość zgłoszenia zwrotu poprzez Konto Klienta.

Zwrot do Wassyl - krok po kroku

Dokonanie zwrotu za pośrednictwem strony wygodnezwroty.pl sprowadza się do następujących kroków: 

  1. Aby dokonać zwrotu towaru w sklepie Wassyl za pośrednictwem serwisu wygodnezwroty.pl, należy odwiedzić stronę https://wygodnezwroty.pl/esotiq, gdzie już będzie podany adres do nadania zwrotu. 
  2. W celu kontynuowania kontynuowania procesu, należy wybrać rodzaj przesyłki, a następnie firmę kurierską z listy dostępnych opcji.
  3. W kolejnym kroku konieczne będzie zalogowanie lub założenie konta. Użytkownik ma możliwość zalogowania się za pomocą konta Google lub Facebook, co pozwala na przyspieszenie całego procesu.
  4. Następnie użytkownik będzie musiał podać numer swojego zamówienia oraz zaakceptować wymagane zgody. 
  5. Po zatwierdzeniu użytkownik zostanie przeniesiony do okna z formularzem, który poprowadzi go przez proces płatności.

Warto pamiętać, że wszystkie wymagane dokumenty do zwrotu znajdują się również na stronie wygodnezwroty.pl. W przypadku realizowania zwrotu bezpośrednio na stronie sklepu, można skorzystać z opcji na Koncie klienta, lub wypełnić formularza odstąpienia od umowy. Uzupełniony i podpisany formularz należy spakować wraz ze zwracanym produktem lub produktami i  odesłać na wskazany adres. 

zwrot do Wassyl

Wassyl zwroty - adres do zwrotów

Wszystkie przesyłki należy kierować na adres:

WASSYL.PL

Eugeniusza Kwiatkowskiego 8C

52-407 Wrocław

Wassyl zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Zwracane towary nie mogą nosić śladów użytkowania (nie mogą posiadać plam, odbarwień, nie mogą być prane, etc), tym samym zwracany produkt powinien być zapakowany tak, aby nie został uszkodzony wskutek transportu.

Ile jest czasu na zwrot?

Zwrot Wassyl - Jaki jest adres do zwrotu?

Wassyl zwroty - jak dokonać zwrotu częściowego?

Zwrot Wassyl - Czy zwroty są bezpłatne?

Zwrot Wassyl - Czy można zwrócić produkt osobiście?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto