Jak dokonać zwrotu do sklepu Aeterie?

Każdy z nas zapewne doświadczył sytuacji, w której musiał dokonać zwrotu nieudanego zakupu. Czy to ze względu na niewłaściwy rozmiar, niezgodności z oczekiwaniami czy po prostu zmianę zdania. Jak więc poradzić sobie w takiej sytuacji, gdy nie wiemy nawet od czego zacząć? W tym artykule przyjrzymy się nie tylko technicznym aspektom dokonywania zwrotów do sklepu Aeterie, ale także subtelnym niuansom, które pomogą nam przekroczyć próg tego wymagającego procesu z pełną pewnością siebie i zrozumieniem.

Sklep Aeterie - co możesz znaleźć w ich ofercie?

Aeterie to miejsce gdzie klasyka spotyka się ze zmysłową kobiecością. Znajdziesz tam sukienki, koszule, płaszcze, homewear, obuwie, torebki i akcesoria, które są wyjątkowe w swojej prostocie. A wszystko to na stronie internetowej, w idealnie posegregowanych zakładkach. Ich asortyment to rzeczy stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie wieczną wartość ponad chwilowym blaskiem mody. Klasyczne kroje i wzory pasują każdej damie, wydobywając jej indywidualność i urok. Produkty Aeterie to nie tylko ubrania, ale także część historii klientek, które szanują nieprzemijające piękno i subtelną siłę kobiecej natury. 

Ile czasu przysługuje klientowi na dokonanie zwrotu? 

Sklep Aeterie wyróżnia się transparentną i łatwo zrozumiałą polityką zwrotów. Zgodnie z dostępnym na stronie regulaminem, klientowi przysługuje pełne 14 dni kalendarzowych na odstąpienie od umowy, bez konieczności podawania przyczyny i bez obciążania dodatkowymi kosztami. Istotnym punktem jest też dokładne ustalenie, że termin ten rozpoczyna się od chwili otrzymania produktu przez klienta, co umożliwia jasne określenie czasu, w którym można dokonać zwrotu.

Jak dokonać zwrotu do sklepu Aeterie?

Aby dokonać zwrotu produktu do sklepu Aeterie, klient musi najpierw zdecydować się na odstąpienie od umowy w odpowiednim terminie, o którym wspominaliśmy już w artykule. Następnie należy przygotować produkt do wysyłki, upewniając się, że jest on w stanie nienaruszonym i kompletnym. Mowa tutaj również o wszelkich metkach, lub plombach higienicznych. Klient powinien wypełnić formularz zwrotu dostępny na stronie internetowej sklepu i umieścić go w wysyłanej paczce. Produkt należy odesłać na adres sklepu Aeterie, który załączyliśmy poniżej. Nie zapomnij o wykonaniu wszystkich etapów procesu w odpowiednim czasie. Dzięki temu zwrot produktu będzie szybki i bezproblemowy. 

Adres potrzebny do wysyłki zwracanego produktu

ul. Marynarska 14,
02-674 Warszawa

Jakie są dostępne formy zwrotu pieniędzy w sklepie Aeterie? 

W sklepie Aeterie istnieją dwie główne formy zwrotu środków:

  • Natychmiastowy zwrot w postaci bonu: Jest to najszybszy sposób. Klient, który wybierze tę opcję, otrzymuje bon o równowartości zwróconego zamówienia. Jest on ważny przez rok od daty wystawienia. Wstawiany jest również od razu.
  • Zwrot na konto bankowe: Proces ten rozpoczyna się w chwili odstąpienia od umowy. Od tego momentu sklep Aeterie zobowiązuje się do zrealizowania procedury w ciągu 14 dni. Kwota zwracana jest zgodnie z pierwotnie wybraną formą płatności.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto