Jak dokonać zwrotu produktów do sklepu Adore You?

Lubisz szybkie i wygodne zakupy? Dzięki ofercie licznych butików internetowych, takich jak Adore You, modne i tanie ubrania są dla nas obecnie na wyciągnięcie ręki. Nie musimy nawet ruszać się z domu, żeby móc kupić nową stylową sukienkę czy inny element damskiej garderoby. Co więcej, zwroty zakupów w Adore You są bardzo proste i niewymagające, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, co zrobić, jeśli Twój zakup okazał się być jednak nietrafiony. W poniższym artykule znajdziesz poradnik kierowany do klientek tego sklepu, w którym przedstawimy, jak dokładnie działa procedura zwrotów w Adore You.

Na czym polega odstąpienie od umowy w Adore You?

Aby odstąpić od umowy zawartej ze sklepem internetowym Adore You i odzyskać wydane na dany zakup pieniądze, należy dokonać zwrotu niepasujących produktów bezpośrednio na adres sprzedawcy, przed upływem terminu 14 dni od daty doręczenia przesyłki klientowi. Aby zwrócić swoje zakupy w tym sklepie, nie musisz dodatkowo informować o tym fakcie sprzedawcy. Wystarczy terminowe nadanie przesyłki z niepasującymi produktami oraz wszystkimi niezbędnymi dokumentami na adres: AdoreYou, Teklinowska 88c/14, 98-400 Wieruszów.

Co należy umieścić w paczce ze zwrotem?

Poza zwracanymi produktami, w Twojej przesyłce powinny się również znaleźć dowód zakupu w postaci paragonu oraz wypełniony oraz odręcznie podpisany formularz zwrotu. Formularz powinien zawierać takie dane, jak m.in. Twoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, Twój adres zamieszkania, nazwa, rozmiar i liczba zwracanych produktów, jak również numer Twojego konta bankowego, na które sklep przeleje następnie należności za odesłany towar (w przypadku, gdy opłaciłaś zakupy opcją za pobraniem).

Jak prawidłowo przygotować paczkę do wysyłki?

Aby mieć pewność, że Twoje produkty dotrą do nadawcy bez żadnych przeszkód, postaraj się dokładnie zabezpieczyć swoją przesyłkę. Jeśli to możliwe, skorzystaj z tego samego pudełka, w którym sprzedawca dostarczył Twój zakup. Pakując produkty zadbaj, aby były one dobrze chronione oraz nie uległy zgnieceniu czy jakimkolwiek innym odkształceniom, które mogłyby wpłynąć nieodwracalnie na ich stan. Jest to bardzo istotne, jako że tylko pełnowartościowe produkty pozbawione jakichkolwiek wad podlegają pod prawo zwrotu. Na koniec zwróć uwagę, aby pudełko było szczelnie zaklejone, zapobiegając jego przypadkowemu otwarciu podczas transportu.

Co mogę zwrócić w butiku Adore You?

W Adore You zaopatrzysz się w różne produkty odzieżowe dla kobiet. Są to m.in. spódnice, spodnie, sukienki, swetry, okrycia wierzchnie, marynarki, koszule oraz wiele innych zbliżonych produktów. Zasadniczo wszystkie produkty oferowane przez ten sklep nadają się do zwrotu. Musisz jednak pamiętać o istotnej zasadzie dotyczącej stanu zwracanych produktów. Wszystkie odsyłane przedmioty muszą być zatem w nienaruszonym stanie, dlatego zwróć uwagę, aby nie posiadały one żadnych śladów użytkowania, w tym również obcych zapachów czy śladów po praniu. Sprzedawca ma pełne prawo do odrzucenia zwrotu produktów, które nie spełniają wyżej opisanych warunków.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto