Jak dokonać zwrotu w sklepie internetowym Obuwie-lizuraj?

Obuwie-lizuraj to sprzedawca butów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, działający na polskim rynku od 1978 roku. Obecnie firma prowadzi swoją działalność również w internecie, pozwalając swoim klientom na zakup nowego obuwia bez potrzeby wychodzenia z domu. Co więcej, każdy klient sklepu ma prawo do zwrotu nabytych produktów, bez potrzeby podawania przyczyny. Na szczęście, zwroty do Obuwie-lizuraj nie są niczym trudnym. Dzięki intuicyjnej i przyjaznej procedurze zwrotów w tym sklepie możesz odesłać swoje produkty bez żadnych problemów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to dokładnie działa, krok po kroku!

Co możesz kupić w sklepie Obuwie-lizuraj?

Oferta sklepu Obuwie-lizuraj obejmuje przede wszystkim różnorodne typy butów: zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje oraz w wielu odmiennych wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Na stronie internetowej sklepu dostępne są również akcesoria do obuwia, torebki, plecaki i walizki, jak i galanteria. Zaopatrzysz się tu również w inne akcesoria, takie jak szaliki, czy kosmetyczki i portfele.

Które z oferowanych przedmiotów podlegają zwrotowi?

Wszystkie wymienione powyżej przedmioty możliwe do nabycia przez stronę internetową sklepu podlegają zwrotowi. Musisz jednak wiedzieć, że jedynie produkty nieużywane zostaną przyjęte przez sprzedawcę. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za stan odsyłanych produktów. Jeśli noszą one jakiekolwiek ślady użytkowania, takie jak zabrudzenia czy uszkodzenia, sprzedawca ma pełne prawo do odmówienia ich przyjęcia lub obciążenia klienta kosztami wynikającymi ze zmniejszenia wartości przedmiotów w wyniku ich użytkowania.

Jak odstąpić od umowy z zawartej z Obuwie-lizuraj?

Aby dokonać zwrotu, najpierw poinformuj sprzedawcę o swojej decyzji, wysyłając formularz zwrotu na adres mailowy: info@obuwie-lizuraj.pl. Po otrzymaniu Twojej wiadomości obsługa sklepu wyśle informację zwrotną potwierdzającą odstąpienie od zawartej umowy. Formularz zwrotu należy dostarczyć sprzedawcy przed upływem 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zamówionym towarem. W momencie odstąpienia od umowy otrzymujesz nowy termin 14 dni, przed upływem którego należy odesłać nietrafione produkty z powrotem do sklepu.

Jak przygotować paczkę zwrotną do Obuwie-lizuraj?

Pamiętaj, aby w miarę możliwości skorzystać z oryginalnego opakowania na buty do ponownej wysyłki towaru. Przygotuj paczkę odpowiednio, zapewniając dobrą amortyzację produktom wewnątrz pudełka oraz dodatkową ochronę całości pakowania. Jeśli korzystasz z etykiety do zwrotu, nie naklejaj jej bezpośrednio na pudełko, tylko najpierw owiń całość papierem lub folią stretch. Nie zapomnij, aby w Twojej przesyłce znalazła się papierowa kopia formularza zwrotu.

Zwrot do Obuwie-lizuraj należy adresować na: Obuwie Lizuraj Krystyna Lizuraj, Plac Wolności 24, 88-300 Mogilno. Możesz skorzystać z wybranego sposobu wysyłki, takiego jak usługi ulubionej firmy kurierskiej. Przesyłkę nadajesz na swój własny koszt, zatem środki wydane na dostawę produktu z powrotem do sklepu nie podlegają zwrotowi.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto