Jak dokonać zwrotu w sklepie Moliera 2?

Kupowanie w sklepie Moliera 2 jest banalnie proste i wygodne, a dla obsługi sklepu priorytetem jest szybkie i fachowe zrealizowanie zamówienia. Aby klienci mogli mieć pewność, że zakupione produkty spełnią ich oczekiwania, wprowadzone zostały proste i przejrzyste zasady zwrotu towaru.

Kiedy dokonasz zakupu w sklepie Moliera 2, masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Aby to zrobić, musisz odwiedzić stronę internetową sklepu, gdzie znajdziesz formularz zwrotu w zakładce „Zwroty”. Po wypełnieniu go i wysłaniu towaru pod wskazany w formularzu adres, zwrot zostanie przyjęty, a środki zwrócone.

Towar musi zostać zwrócony w nienaruszonym stanie, bez śladów używania. Po otrzymaniu przesyłki magazyn sprawdzi jego stan, a następnie zostanie zlecony zwrot środków, wraz z kosztami przesyłki. Jeśli produkt jest uszkodzony, to należy o tym natychmiast powiadomić. Przed wysłaniem towaru uszkodzonego, należy również wypełnić formularz zwrotu, by sklep mógł oszacować wysokość ewentualnej szkody.

Aby zwrócić rzecz kupioną w sklepie internetowym, wypełnij formularz zwrotu i odeślij zamówienie.

Zwroty w sklepie internetowym Moliera 2

Moliera 2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów. Umożliwia ona kupującym wygodne zakupy i szybką dostawę zamówionych produktów. Sytuacja, w której dostarczony towar nie spełnia oczekiwań, nie jest wykluczona. W takim przypadku sklep oferuje możliwość zwrotu towaru.

Konsumenci mają prawo do zwrotu towaru w ciągu 30 dni bez konieczności podania przyczyny. Aby to zrobić, muszą wypełnić formularz zwrotu na stronie sklepu i odesłać go razem z produktem. Produkt musi być zwrócony w nienaruszonym stanie, nie wykazując oznak używania.

Konsument może zdecydować się na zwrot gotówki albo wymianę przedmiotu na inny.

Jeśli chce się dokonać wymiany, można wybrać jakikolwiek inny artykuł z oferty sklepu i pokryć ewentualną różnicę w cenie. Sklep zwróci także wszystkie koszty związane z wysyłką zwracanego produktu.

Sklep Moliera 2 oferuje możliwość zwrotu artykułów nabytych z kodem rabatowym. Aby to zrobić, trzeba wypełnić formularz zwrotu zamieszczony na stronie sklepu i przesłać go wraz z produktem. Sklep zrefunduje koszty wysyłki oraz zwróci różnicę między ceną produktu a ceną po rabacie.

Moliera 2 umożliwia swoim kupującym swobodne zwrócenie towaru. Klient może wybrać między opcją zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu. Dostawca zwraca również koszty dostawy towaru zwracanego.

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym Moliera 2

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu w sklepie Moliera 2, masz 14 dni od dnia otrzymania produktu na odstąpienie od umowy bez konieczności podania uzasadnienia.

W sklepie Moliera 2 kupujący mają możliwość wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni od daty zakupu. Przy wymianie konieczne jest uiszczenie opłaty za dodatkową dostawę. Zwrot zaś wiąże się z opłatą za przesyłkę. Przed skorzystaniem z opcji odstąpienia od umowy bądź wymiany/zwrotu, kupujący muszą upewnić się, że towar jest w nienaruszonym stanie, w przeciwnym wypadku nie będzie przyjęty.

Aby wykorzystać swoje prawo do odstąpienia od umowy, wymiany lub zwrotu towaru, klienci muszą skontaktować się ze sklepem Moliera 2 i wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie internetowej sklepu.

Aby dokonać wymiany lub zwrotu, konieczne jest przesłanie lub dostarczenie formularza do sklepu Moliera 2 oraz zachowanie oryginalnego opakowania produktu i dołączenie dowodu zakupu.

Klienci sklepu Moliera 2 mają prawo do zwrotu lub wymiany produktu w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy lub kartę kredytową, z której dokonano zakupu. Sklep oferuje także wsparcie w przypadku odstąpienia od umowy, wymiany lub zwrotu towaru.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto