Jak w prosty sposób zrobić zwrot do Taranko?

Zwrot do Taranko może okazać się bardzo łatwym zadaniem. Ta polska firma prowadzi swoją działalność od 36 lat. Produkty są inspirowane kobiecością i skierowane do płci pięknej. Asortyment wyróżnia się eleganckim i ponadczasowym stylem. Kobiety często decydują się na zakupy w tym sklepie poprzez Internet. Wybierając odzież, zależy nam, żeby prezentowała się jak najlepiej. Czasem zdarzy się, że zakup nie spełnia naszych oczekiwań. Wtedy na pomoc przychodzi platforma wygodnezwroty.pl

Taranko zwroty

Jakie produkty można zwrócić? Zwrot Taranko

Sklep internetowy Taranko ma w swojej ofercie szeroki wachlarz odzieży damskiej. Kolekcje charakteryzują się niesamowitą elegancją. W ofercie można znaleźć:

 • sukienki na specjalne okazje,
 • ubrania dedykowane do pracy,
 • eleganckie ubrania na co dzień,
 • obuwie,
 • dodatki: torby, szale, paski, biżuteria.

Klient ma prawo do zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni od przyjęcia zakupu do realizacji. Należy złożyć oświadczenie na piśmie. Produkt musi być zwrócony w nienaruszonym stanie, w którym został dostarczony, bez żadnych uszkodzeń lub zniszczeń, bez śladów użytkowania oraz z oryginalnymi metkami i jeśli to możliwe, w oryginalnym opakowaniu.

Taranko zwroty - jak nadać przesyłkę? 

Klient, który chce skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powinien poinformować o tym fakcie sprzedawcę. Może być to pismo wysłane pod adres:

Taranko sp. z o. o. „E-SKLEP”
ul. Marynarki Polskiej 73b
80-557 Gdańsk

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: bok@taranko.com

Klient musi również skorzystać z formularza zwrotu. Jest on zawsze dołączony do oryginalnej paczki. Można też go pobrać ze strony internetowej sklepu.

Najlepszym sposobem na zwrot jest skorzystanie z wygodnezwroty.pl. Należy przygotować numer zamówienia i wypełnić formularz zwrotu. Później wystarczy wybrać z listy sklep Taranko oraz postępować zgodnie z instrukcją. Jest możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety lub pominięcie tego kroku. 

Taranko zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia możliwość bezpiecznych i szybkich zwrotów. Prezentujemy instrukcję krok po kroku na zwrot Taranko:

 1.  Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
 2.  Wybierz sklep Taranko.
 3.  Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz dostępny na stronie.
 4. Możesz wybrać opcję Paczkomat® Inpost bez drukowania etykiety. Otrzymasz potwierdzenie i kod w formie SMS oraz e-mail. Jest on ważny 72 h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania przesyłki w Paczkomat® Inpost. Wyznaczone zostaną punkty GLS oraz DHL POP, do których należy dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę. Nie zapomnij o dołączeniu formularza zwrotu. 
 7. Ostatnim krokiem jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. Gotowe!
Zwrot do Taranko krok po kroku

Zwrot do Taranko - gdzie nadać?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie należy nadać pod adres:

Taranko sp. z o. o. „E-SKLEP”
ul. Marynarki Polskiej 73b
80-557 Gdańsk

Taranko zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Aby odpowiednio zapakować przesyłkę do zwrotu, należy przestrzegać kilku wskazówek. W pierwszej kolejności wybierz odpowiednie opakowanie. Najlepiej sprawdzi się oryginalne pudełko. Jeśli takiego nie posiadasz, upewnij się, że jest podobnych rozmiarów.

Warto zabezpieczyć zwracane ubrania. Wystarczy, że użyjesz papieru lub folii bąbelkowej do wypełnienia pustej przestrzeni.

Najważniejsze jest umieszczenie formularza zwrotu wewnątrz paczki i upewnienie się, że wszystkie niezbędne informacje są wypełnione poprawnie. 

Jeśli drukujesz własną etykietę, pamiętaj, żeby przykleić ją w widocznym miejscu. Na koniec, dokładnie zamknij paczkę, używając taśmy klejącej. To wszystko!

Ile jest czasu na zwrot Taranko?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kto jest odpowiedzialny za płatność związaną ze zwrotem towaru?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki