Jak na 2 sposoby zrobić zwrot do Taranko.com?

Sklep internetowy taranko.com prowadzi swoją działalność od 36 lat. Ich produkty są inspirowane kobiecością i skierowane do płci pięknej. Asortyment wyróżnia się eleganckim i ponadczasowym stylem. Kobiety często decydują się na zakupy w tym sklepie poprzez Internet. Wybierając odzież, zależy nam, żeby prezentowała się jak najlepiej. Czasem zdarzy się, że zakup nie spełnia naszych oczekiwań. Wtedy na pomoc w nadaniu tam zwrotu przychodzi kilka rozwiązań:

 • oficjalna strona sklepu Taranko.com
 • platforma wygodnezwroty.pl
Taranko zwroty

Jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Taranko.com ma w swojej ofercie szeroki wachlarz odzieży damskiej. Kolekcje charakteryzują się niesamowitą elegancją. W ofercie można znaleźć:

 • sukienki na specjalne okazje,
 • ubrania dedykowane do pracy,
 • eleganckie ubrania na co dzień,
 • obuwie,
 • dodatki: torby, szale, paski, biżuteria.

Klient ma prawo do do nadania tam zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni od przyjęcia zakupu do realizacji.

Jak nadać przesyłkę? 2 metody

Klient, który chce skorzystać z prawa do zwrotu, powinien wypełnić formularz zwrotu, który został wysłany wraz z zamówionym przez niego produktem. Jeśli formularza nie ma, to może skorzystać ze strony Taranko.com, gdzie znajdzie ten plik do pobrania.

Uzupełniony formularz wraz ze zwracanym produktem należy odesłać na adres:

Taranko sp. z o. o. „E-SKLEP”
ul. Marynarki Polskiej 73b
80-557 Gdańsk

Tym sposobem można nadać paczkę np. kurierem czy pocztą. E-sklep nie odbiera paczek z paczkomatów, punktów odbioru oraz nadanych za pobraniem. Istnieje możliwość zwrotu przez paczkomat - należy wejść na stronę inpost.pl/SzybkieNadania i wybrać opcję PACZKOMAT->DOM i wpisać adres tego e-sklepu.

Druga opcja to platforma wygodnezwroty.pl. O tym, jak nadać zwrot za jej pomocą, piszemy poniżej.

Taranko.com zwroty krok po kroku 

Prezentujemy instrukcję krok po kroku jak nadać zwrot do Taranko.com za pośrednictwem rozwiązania Wygodne Zwroty:

 1.  Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
 2.  Wybierz sklep Taranko.com
 3.  Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz dostępny na stronie.
 4. Możesz wybrać opcję Paczkomat® Inpost bez drukowania etykiety. Otrzymasz potwierdzenie i kod w formie SMS oraz e-mail. Jest on ważny 72 h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ, w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania przesyłki w Paczkomat® Inpost. Wyznaczone zostaną punkty GLS oraz DHL POP, do których należy dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę. Nie zapomnij o dołączeniu formularza zwrotu. 
 7. Ostatnim krokiem jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. Gotowe!

Jak zapakować przesyłkę ze zwrotem?

Aby odpowiednio zapakować przesyłkę do zwrotu, należy przestrzegać kilku wskazówek. W pierwszej kolejności wybierz odpowiednie opakowanie. Najlepiej sprawdzi się oryginalne pudełko. Jeśli takiego nie posiadasz, upewnij się, że jest podobnych rozmiarów.

Warto zabezpieczyć zwracane ubrania. Wystarczy, że użyjesz papieru lub folii bąbelkowej do wypełnienia pustej przestrzeni.

Najważniejsze jest umieszczenie formularza zwrotu wewnątrz paczki i upewnienie się, że wszystkie niezbędne informacje są wypełnione poprawnie. 

Jeśli drukujesz własną etykietę, pamiętaj, żeby przykleić ją w widocznym miejscu. Na koniec, dokładnie zamknij paczkę, używając taśmy klejącej. To wszystko!

Ile jest czasu na zwrot Taranko.com?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto