Jak zwrócić towar do sklepu Vitkac.com?

Vitkac.com oferuje swoim klientom wygodny sposób na zwrot towaru. Dzięki temu korzystanie ze sklepu online staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Sklep stawia na jakość obsługi klienta, więc zwroty są szybkie i bezproblemowe.

Klienci tego e-sklepu mają możliwość zwrócenia lub wymiany towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Istotne, by zapisać i wydrukować formularz zwrotu oraz dołączyć go do przesyłki. Dokument ten można pobrać ze strony vitkac.com.

W razie pytań lub wątpliwości można napisać maila na adres kontakt@vitkac.com wraz z numerem zamówienia i szczegółami dotyczącymi produktu, który chce się zwrócić.

Zwracany produkt nie może być używany i powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

Zwrot towaru w sklepie internetowym Vitkac.com

Jeśli jesteś klientem sklepu internetowego Vitkac.com i chcesz zwrócić swoje zakupy, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • zarejestrowany użytkownik powinien przejść na stronę Moje konto, a następnie wybrać Zamówienia. Kolejny krok to wybranie odpowiednich zamówień i zaznaczenie towarów do zwrotu i wykonanie dalszych kroków według instrukcji,
  • niezarejestrowany użytkownik w mailu ze statusem „dostarczone” otrzymuje link do strony, na której może dokonać zwrotu,
  • zwroty z odbiorem osobistym są możliwe wyłącznie bezpośrednio do sklepu wskazanego jako lokalizacja odbioru,
  • zwroty zamówień z przelewem na konto bankowe Vitkac.com należy zgłosić mailowo na adres customerservice@vitkac.com wraz z oświadczeniem o chęci zwrotu zakupionego towaru oraz przesłanie towaru z formularzem zwrotu na adres:
    vitkac.com
    ul. Olbrachta 94
    01-102 Warszawa

Zwrot towaru innymi metodami

Poza oficjalną drogą według wskazówek znajdujących się na stronie Vitkac.com zwroty do tego e-sklepu można nadać za pomocą platformy Wygodne Zwroty. Wystarczy wejść na https://wygodnezwroty.pl/vitkac, a następnie postępować zgodnie z instrukcją, uzupełniając wszystkie niezbędne pola formularza.

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym Vitkac.com

Osoby, które chcą skorzystać z możliwości dokonania zwrotu w sklepie internetowym Vitkac.com, powinny zapoznać się z Regulaminem, w którym ustalone są zasady dotyczące zwrotów. Szybko i wygodnie można zrealizować zwrot zakupionego towaru.

By skorzystać z prawa do zwrotu w sklepie internetowym Vitkac.com, trzeba wypełnić formularz zwrotu, który można znaleźć na stronie www sklepu i odesłać go wraz ze zwracanym produktem.

Jeśli produkt nie jest uszkodzony i odpowiada warunkom określonym w Regulaminie sklepu, to zwrot środków powinien nastąpić do 14 dni (tempo to zależy od banku).

Wymiana produktu w sklepie internetowym Vitkac.com na inny

Ten e-sklep nie oferuje wymian bezpośrednich. W takich sytuacjach sugeruje zwrot zamówienia, a następnie dokonanie kolejnego zakupu.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto