Sposób na szybki i prosty zwrot do Giacomo Conti

Zwrot do Giacomo Conti nie musi sprawiać problemów. Ta polska marka odzieżowa prowadzi swoją działalność od 2006 roku. Asortyment skupia się na męskich garniturach i eleganckich dodatkach. U jej podstaw firmy leżą dwie tradycje - polskie krawiectwo oraz włoska lekkość designu. Najważniejsze jest, aby mężczyzna odnalazł wszystko, co jest mu potrzebne na specjalne okazje. Zakupy internetowe mogą wiązać się z ryzykiem. Eleganckie garnitury bywają bardzo drogie, dlatego muszą leżeć idealnie. Jeśli towar nie spełnia oczekiwań, na pomoc przychodzi platforma wygodnezwroty.pl, dzięki której zwrot Giacomo Conti nigdy nie był prostszy!

Giacomo Conti zwrot

Zwrot Giacomo Conti - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Giacomo Conti ma w swojej ofercie szeroki wachlarz eleganckiej odzieży męskiej. Ubrania w większości są szyte w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się:

 • garnitury,
 • koszule,
 • marynarki,
 • okrycia wierzchnie,
 • swetry,
 • spodnie,
 • buty,
 • dodatki, takie jak: krawaty, paski, portfele, czapki, szale i wiele innych

Każdy produkt zakupiony na stronie Giacomo.pl podlega zwrotowi w ciągu 30 dni od momentu odebrania przesyłki.

Zwracany przez produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, powinien zawierać wszystkie metki zewnętrzne oraz wewnętrzne, a także wszelkie dodatkowe, fabryczne zabezpieczenia - w przypadku garniturów i marynarek nienaruszona plomba.

W przypadku chęci zwrotu zestawu produktowego w tym także garniturowego klient zobowiązany jest do zwrócenia wszystkich jego komponentów.

Niezbędnym krokiem jest wypełnienie formularza zwrotu, który zawsze jest dołączony do zamówienia. Dostępny jest on na stronie internetowej sklepu. Do tego kroku nie jest konieczne posiadanie konta w serwisie.

Giacomo Conti zwroty - jak nadać przesyłkę? 

Niezawodnym sposobem na zwrot jest skorzystanie z wygodnezwroty.pl. Należy przygotować numer zamówienia i wypełnić formularz zwrotu. Później wystarczy wybrać z listy sklep Giacomo Conti oraz postępować zgodnie z instrukcją. Jest możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety lub pominięcie tego kroku. W takim przypadku, zostaje wygenerowany kod, który trzeba podać w paczkomacie lub punkcie DHL POP.

Giacomo Conti zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia możliwość błyskawicznych i bezpiecznych zwrotów. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku na zwrot Giacomo Conti:

 1. Spakuj paczkę. Nie zapomnij o formularzu zwrotu oraz zabezpieczeniu produktów.
 2. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wybierz sklep Giacomo Conti.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz dostępny na stronie.
 4. Masz do dyspozycji ponad 40 000 punktów nadania. Możesz wybrać opcję Paczkomat® InPost bez drukowania etykiety. Otrzymasz potwierdzenie i kod w formie SMS oraz e-mail. Jest on ważny 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży, a następnie postępuj według instrukcji.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania przesyłki w Paczkomat® InPost. Wyznaczone zostaną punkty GLS bądź DHL POP, do których należy dostarczyć paczkę, takie jak np. Żabka.
 6. Przygotuj paczkę. Pozostaje już tylko dostarczyć ją do wybranego punktu odbioru. Gotowe!
Zwrot do Giacomo Conti krok po kroku

Zwrot do Giacomo Conti - gdzie nadać?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym należy nadać pod adres:

Zwrot - esklep
Design Man Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań

Giacomo Conti zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Skorzystanie z wygodnezwroty.pl to niezawodne rozwiązanie. Do przygotowania paczki najlepiej sprawdzi się oryginalne pudełko. 

Koniecznie zabezpiecz towar. Wystarczy, że użyjesz papieru lub folii bąbelkowej do wypełnienia pustej przestrzeni.

Najważniejsze jest umieszczenie formularza zwrotu wewnątrz paczki i upewnienie się, że wszystkie niezbędne informacje są wypełnione poprawnie.

Jeśli drukujesz własną etykietę, pamiętaj, żeby przykleić ją w widocznym miejscu. Na koniec, dokładnie zamknij paczkę. To wszystko!

Ile jest czasu na zwrot Giacomo Conti?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Z jakimi kosztami wiąże się zwrot towaru?

Jakich produktów nie można zwracać?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto