Jak dokonać zwrotu zakupów w Lalabaj Butik?

Lalabaj Butik to polski sprzedawca odzieży damskiej zlokalizowany w Poznaniu. Działalność sklepu obejmuje zarówno butik stacjonarny, jak i sklep internetowy, w którym możesz zamówić wiele produktów oferowanych przez sklep bez potrzeby wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz nowych ubrań w kroju regularnym lub plus size, które pochodzą przy tym od polskich producentów, Lalabaj Butik może być idealnym wyborem dla Ciebie. Decydując się na zakup w tym sklepie warto również wiedzieć, że przysługuje Ci prawo do zwrotu zakupionego towaru, bez potrzeby podawania przyczyny. Jeśli zatem zastanawiasz się, co zrobić jeśli np. rozmiar zamówionego produktu nie będzie pasował, nie ma powodu do zmartwień. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak prawidłowo wykonać zwrot do Lalabaj Butik.

Jaki jest adres do zwrotu w Lalabaj Butik?

Swój zwrot do Lalabaj Butik możesz nadać za pomocą usług wybranej firmy kurierskiej, na poniższy adres:

Lalabaj Butik
28 czerwca 119
61-544 Poznań

Możesz również oddać swoje produkty osobiście w sklepie stacjonarnym w Poznaniu, znajdującym się pod tym samym adresem. Miej koniecznie na uwadze, że tylko zwroty realizowane w terminie do 14 dni od daty doręczenia zamówienia i dokonane pod tym adresem będą akceptowane. Nie można wysłać paczki na inny adres, np. do punktów odbioru takich jak Paczkomaty InPost. Nadane w ten sposób przesyłki po prostu nie zostaną odebrane.

Zwrot do Lalabaj Butik - jakie produkty można odesłać?

Wszystkie produkty oferowane przez butik Lalabaj można spokojnie zwrócić, jednak tylko, jeśli ich stan nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. To znaczy, że odsyłany towar:

  • Nie może nosić żadnych śladów wcześniejszego użytkowania, takich jak plamy czy inne zabrudzenia lub uszkodzenia,
  • Musi posiadać oryginalne metki oraz wszystkie inne dołączone przy sprzedaży elementy lub zabezpieczenia,
  • Nie może nosić zapachu prania ani żadnych innych obcych zapachów.

Jak prawidłowo przygotować przesyłkę do zwrotu?

Aby Twój zwrot został wzięty pod uwagę przez sprzedawcę, w przesyłce musi się znaleźć formularz zwrotu wraz ze wszystkimi potrzebnymi w tym procesie danymi. Papierowa kopia formularza jest udostępniana wraz z zamówionym towarem, zatem znajdziesz ją w swojej przesyłce.

Aby nadać paczkę, możesz skorzystać z tego samego pudełka, w którym dostarczono Twoje zamówienie. Pamiętaj, aby swoje produkty wewnątrz paczki spakować starannie, tak, aby nie uległy one żadnym uszkodzeniom, oraz aby dodatkowo zabezpieczyć całość pudełka, np. owijają je papierem lub folią stretch i oklejając taśmą.

Jak dokonać wymiany w Lalabaj Butik?

W butiku Lalabaj możesz łatwo wymienić niepasujący produkt na jakikolwiek inny, o ile jest on nadal dostępny w ofercie sklepu internetowego. W celu dokonania wymiany, postępuj jak poniżej:

  1. Złóż nowe zamówienie na stronie sklepu,
  2. Uzupełnij wszystkie potrzebne dane i wybierz opcję dostawy nowego produktu,
  3. Wybierz opcję płatności “wpłata na konto” a w polu na uwagi wpisz ”wymiana zamówienia” oraz numer Twojego oryginalnego zamówienia, które chcesz wymienić,
  4. Odeślij wymieniane produkty na adres sklepu,
  5. Czekaj na maila od sklepu potwierdzającego odebranie Twojej przesyłki oraz ureguluj ewentualne dopłaty, jeśli takie występują w przypadku danej wymiany (na droższy produkt).

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto