Zwrot StreetStyle24 - jak wykonać zwrot do StreetStyle24?

StreetStyle24 to portal zajmujący się sprzedażą obuwia. Na stronie znajdziemy nie tylko buty damskie, męskie ale także dziecięce. Towar jest różnorodny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak czasem zdarza się że przedmiot, który zamówimy nam nie odpowiada i chcemy go zwrócić. Z pomocą przychodzi portal wygodnezwroty.pl dzięki, któremu wykonasz w łatwy i szybki sposób zwrot StreetStyle24!

zwrot do streetstyle24

StreetStyle24 Zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Na zwrot do StreetStyle24 towaru przysługuje 45 dni od momentu otrzymania produktu. Zwracane przedmioty powinny być w stanie niezmienionym, nienoszącym śladów zabrudzeń oraz posiadający komplet metek i oryginalne opakowanie. Zwrotom nie będą podlegać produkty używane ze śladami noszenia.

Jak nadać zwrot do StreetStyle?

Aby wykonać zwrot StreetStyle24, należy wypełnić odpowiedni formularz i odesłać przesyłkę na wskazany adres. Jednak najlepszą i najbezpieczniejszą opcją na wykonanie zwrot do StreetStyle24 jest użycie platformy wygodnezwroty.pl. Strona ta umożliwia dokonanie tego procesu i kilku prostych krokach, zwracanie przesyłek już nigdy nie będzie łatwiejsze!

StreetStyle24 zwroty - jak to zrobić krok po kroku?

Na wygodnezwroty.pl udostępniamy wygodne i proste rozwiązanie dla zwrotu towarów. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, jak to zrobić krok po kroku:

KROK 1 

Dokonaj wyboru sklepu, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar spośród ponad 10 tysięcy dostępnych sklepów w naszej bazie. Liczba ta nadal rośnie, dając Ci szeroki wybór.

KROK 2 

Wypełnij formularz i opłać przesyłkę. Wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i uiścić opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki.

KROK 3 

Dostarcz paczkę do wybranego punktu. Przenieś paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów nadania, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl i wiele innych.

KROK 4 

Czekaj na zwrot pieniędzy. Sklep dokona zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

zwrot do streetstyle24

Gdzie nadać zwrot StreetStyle24?

Paczkę należy odesłać na adres:

Streetstyle24.pl- Magazyn No Limit – GLP V

ul. Chemiczna 16, 05-825 Natolin 

Tel.: 22 125 50 60 

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Paczkę należy dokładnie zabezpieczyć podczas transportu, tak aby nic się nie uszkodziło. Jednak nie należy oklejać bezpośrednio pudełka taśmą, ponieważ może się zniszczyć. Pudełko powinno być zabezpieczone kartonem, papierem lub folią.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwracać?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto