Zwrot Laurella - jak wykonać zwrot do Laurella?

Czy zastanawiasz się, jak w prosty i przyjemny sposób dokonać zwrot Laurella? Nie ma się czym martwić! Dzięki platformie wygodnezwroty.pl to zadanie staje się naprawdę proste. Oferuje wygodne i intuicyjne rozwiązania dla zwrotów. Bez względu na powód, ta platforma umożliwi Ci szybkie i sprawne złożenie wniosku.

zwrot laurella

Zwrot Laurella - jakie produkty można zwracać do sklepu?

W sklepie Laurella istnieje możliwość zwrotu praktycznie każdego towaru, pod warunkiem, że jest on w niezmienionym stanie. W tym przypadku, ważne jest, aby dokonać go niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.

Jak zrobić zwrot do Laurella?

Zwrot Laurella można zrealizować na różne sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość skorzystania z urządzeń Paczkomat®, kolejną ewentualnością jest samodzielna wysyłka. Jeżeli zależy Ci na sprawnym zwrocie, warto zdecydować się na platformę wygodnezwroty.pl, gdzie bezproblemowo i szybko można nadać paczkę do nadawcy.

Laurella zwroty - poradnik krok po kroku

Oto kroki zwrotu do Laurella korzystając z wygodnezwroty.pl:

  1. Numer zamówienia  to wszystko co będzie Ci trzeba! Wypełnij formularz dostępny na stronie zwrotów.
  2. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z możliwości bez konieczności drukowania etykiety i nadawania w urządzeniu Paczkomat® Inpost, będziesz oczekiwać na otrzymanie potwierdzenia i kodu, które zostaną przesłane do Ciebie za pomocą wiadomości SMS oraz e-maila. Należy pamiętać, że ten kod będzie ważny przez okres 72 godzin. Jeśli natomiast wolisz opcję DHL POP, będziesz musiał podać informacje dotyczące zawartości paczki oraz jej wagi, a następnie uzupełnić dane adresowe.
  3. Przygotuj paczkę, upewniając się, że dołączasz do zwracanych przedmiotów wypełniony formularz.
  4. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru.
laurella zwroty krok po kroku

Gdzie nadać Laurella zwroty?

Zwrot do Laurella należy nadać na adres:

LAURELLA

ul. Św. Michała 100

61-005 Poznań

Na stronie można znaleźć informacje dotyczące adresów, na które można wysyłać zwroty, na przykład: Niemcy, Wielka Brytania.

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Należy przede wszystkim zapakować ją szczelnie, aby bezpiecznie mogła powrócić do sklepu internetowego Laurella. Można zaopatrzyć się w dodatkowe elementy, takie jak folia bąbelkowa, która pomoże asekurować przesyłke w razie upadku i innych nieszczęśliwych przypadków.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy można zwrócić zakupiony towar za granicą?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto