Jak działają zwroty butów w sklepie Obuwie Red?

W dzisiejszych czasach możemy łatwo zaopatrzyć się w nowe buty bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki sklepom obuwniczym prowadzącym swoją działalność online, takim jak Obuwie Red, możesz błyskawicznie zamówić nowe buty, a razie potrzeby również bardzo łatwo je zwrócić. Towar zakupiony w sklepie Obuwie Red możesz spokojnie wymienić na inny rozmiar czy fason, czy po prostu odesłać bez podawania przyczyny zwrotu. Jest to bardzo łatwy proces, a dzięki różnym rozwiązaniom, takim jak usługa wygodnezwroty.pl, dokonanie zwrotu staje się jeszcze łatwiejsze! Wszystko, co musisz wiedzieć o zwrotach do Obuwie Red, znajdziesz w poniższym artykule.

Co obejmuje oferta sklepu Obuwie Red?

Oferta sklepu Obuwie Red obejmuje szeroki zakres różnych typów markowego obuwia dla kobiet i mężczyzn. Znajdziemy tu zarówno buty sportowe oraz trekkingowe, jak i np. półbuty, sandały oraz inne typy butów na co dzień. W Obuwie Red możesz też zakupić akcesoria do butów, takie jak sznurówki czy środki do czyszczenia i impregnacji, jak i również torebki damskie. Jeśli chcesz zwrócić obuwie zakupione w tym sklepie, możesz to zrobić bez żadnego problemu, pod warunkiem, że zwracany produkt jest w nienagannym stanie, a więc nie nosi żadnych śladów użytkowania, w tym zabrudzeń czy uszkodzeń.

Jaki jest adres do zwrotu Obuwie Red?

Pamiętaj, że w sklepie Obuwie Red masz 30 dni na dokonanie zwrotu zakupionego obuwia. Swoją przesyłkę do tego sklepu należy zaadresować następująco:

obuwiered.pl, PUH NIWA R. Bronowicki
ul. Wrocławska 1B
58-200 Dzierżoniów

Miej na uwadze, że sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Kiedy przygotowujesz przesyłkę do zwrotu, najlepiej jest skorzystać z oryginalnego opakowania. Czasem jest to nawet wymagane przez sklep, jednak sklep Obuwie Red nie informuje o takiej konieczności. Aby zapewnić odpowiednią ochronę odsyłanym butom najlepiej dodatkowo zaklej kartonowe, pudełko, którego używasz, wytrzymałą taśmą klejącą. Warto jest je również najpierw owinąć papierem, aby zapewnić dodatkową ochronę. 

Jak możesz nadać swój zwrot do Obuwie Red?

Jednym ze sposobów na odesłanie swoich zakupów do sklepu Obuwie Red jest skorzystanie z usługi wygodnezwroty.pl. Za pośrednictwem tego serwisu możesz szybko i łatwo nadać swoją paczkę do tysięcy różnych sklepów na terenie całej Polski, w tym do Obuwie Red:

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukaj sklep, do którego chcesz zwrócić towar,
  2. Uzupełnij formularz na stronie potrzebnymi informacjami i wybierz sposób zwrotu paczki (firmę, która zajmie się zwrotem) oraz określ gabaryty przesyłki,
  3. Opłać koszty nadania przesyłki zwrotnej (możesz do tego użyć platformy Blik lub Przelewy24),
  4. Przygotuj swoją paczkę (pamiętając o jej dokładnym zabezpieczeniu) i zanieś ją do wybranego punktu, aby ją nadać (możesz skorzystać z takich punktów, jak Paczkomaty InPost lub liczne punkty nadania, w takich sklepach jak Żabka, Kaufland, Stokrotka oraz wiele innych),
  5. Czekaj na zwrot należności za odesłany towar, który to nastąpi przed upływem 14 dni od daty nadania paczki.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto