Jak nadać paczkę ze zwrotem do Talya?

Zwróć swoje zamówienie, wykonując tylko kilka kroków. Dzięki naszemu internetowemu poradnikowi nadasz zwrot do Talya w kilka minut. Dowiesz się także, jakie produkty podlegają zwrotowi, ile dni masz na odesłanie niedopasowanego zamówienia oraz czy musisz drukować etykietę zwrotną. Nadawanie paczki ze zwrotem to naprawdę nic trudnego, ponieważ jest to niemal identyczne jak składanie zamówienia. Nie przejmuj się gdy okaże się, że twój rozmiar nie jest zgodny z zamówionym produktem, ponieważ szybko i skutecznie odeślesz go do sklepu. Zachęcamy do lektury po więcej szczegółów.

Jakie produkty znajdziemy w sklepie internetowym Talya?

Sklep Talya proponuje swoim klientom klasyczne modele ubrań. W ofercie znajdziemy sukienki, bluzki, spódnice, longsleevy czy płaszcze. Wszystkie ubrania wykonane są najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się stonowanymi kolorami. Dzięki tej formie projektowania odzieży każda kobieta jest w stanie samodzielnie stworzyć szafę kapsułową. Sklep Talya posiada produkty wykonywane z bardzo delikatnej i lekkiej wełny dziewiczej, która nie drapie podczas noszenia. Warto zajrzeć do tego sklepu internetowego i dokonać świadomych zakupów. 

Czym są płatności PayPo?

Płatności za pomocą platformy PayPo to inaczej płatności odroczone. Dzięki korzystaniu z tej platformy klienci mogą opóźnić płatność za swoje zamówienie aż do 30 dni, w ciągu których sami decydujemy, kiedy przelejemy pieniądze za zakupione produkty. Cały proces jest całkowicie bezpieczny i nie jest związany z dodatkowymi kosztami.

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem można nadać za pomocą rejestrowanej paczki pocztowej lub za pomocą usług firm kurierskich.

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję zwrotu za pomocą DPD:

  1. Wejdź na https://nadaj.dpd.com.pl/;
  2. Wybierz rozmiar paczki i kliknij WYSYŁAM;
  3. W wyborze sposobu nadania wybierz KURIER, a następnie wypełnij formularz;
  4. Określ dokładne wymiary paczki i jej wygląd;
  5. Ostatnim krokiem jest przejście do podsumowania i płatności;
  6. Opłać przesyłkę i wyślij.

Sklep niezwłocznie zajmie się rozpatrzeniem zwrotu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych. 

Drukowanie etykiety zwrotnej jest uzależnione od tego, jaką formę wysyłki wybrałeś. Nie każdy przewoźnik wymaga drukowania etykiety zwrotnej.

Nie należy nadawać przesyłek za pobraniem oraz do punktów odbioru. Wszystkie przesyłki bezpośrednio muszą trafić do siedziby sklepu.

Jaki jest adres zwrotu zamówienia?

Adres, na który należy nadać paczkę zwrotną to: TALYA/ StoreIt, ul. Omłotowa 23, 94-251 Łódź.

Ile jest dni na zwrot produktów?

Klienci na zwrot zamówienia do sklepu internetowego Talya mają 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Jak spakować zwrot?

Zwrot do Talya trzeba spakować w kartonowe pudełko, które dobrze zabezpieczy produkty podczas transportu. Ważną kwestią jest, aby nie odsyłać zamówień w kopercie ze względów bezpieczeństwa artykułów. W środku przesyłki musi znaleźć się wydrukowany i czytelnie wypełniony formularz zwrotu razem z numerem zamówienia naszych produktów lub numer RMA. Dzięki temu obsługa sklepu szybciej zlokalizuje nasz zwrot i przystąpi do jego realizacji. Całość trzeba zabezpieczyć taśmą i odpowiednio zaadresować.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu internetowego Talya można zwrócić produkty czyste bez żadnych uszkodzeń. Artykuły nie mogą nosić wyczuwalnych zapachów czy śladów użytkowania. Towary powinny mieć przypięte oryginalne metki i ewentualne dodatkowe zabezpieczenia jeżeli takie były przy danym produkcie. 

Czy można dokonać wymiany?

Tak, Talya umożliwia wymianę produktów. W tym przypadku należy postępować podobnie jak podczas zwrotu zamówienia.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto