Jak nadać zwrot produktów w sklepie Obuwietop?

W dzisiejszych czasach możemy się zaopatrzyć w nowe, stylowe ubrania oraz obuwie jeszcze łatwiej i szybciej, niż kiedykolwiek. Dokonując zakupów przez internet nie musimy spędzać długich godzin szukając idealnego produktu w galeriach handlowych ani stać w kolejkach. Możemy wybierać z szerokiego asortymentu tysięcy różnych sklepów, dzięki czemu mamy pewność, że uda nam się znaleźć coś pasującego idealnie do naszego stylu i oczekiwań. Jeśli jednak okaże się, że dany produkt wygląda w rzeczywistości inaczej, niż to sobie wyobrażaliśmy albo źle trafiliśmy z jego rozmiarem, możemy go bardzo łatwo zwrócić. Niektórzy obawiają się, że zwroty w sklepach internetowych są skomplikowane lub wymagające, jednak wcale nie musi tak być! U wielu sprzedawców, w tym sklepie z obuwniczym Obuwietop, zwrot jest łatwy i przystępny. Czytaj dalej, aby przekonać się, jak to działa.

Co nadaje się do zwrotu w Obuwietop?

Oferta sklepu Obwuietop obejmuje wiele różnych rodzajów butów dla mężczyzn i kobiet, takich jak m.in. trampki, botki, półbuty, baleriny, czółenka oraz wiele innych. Znajdziesz tu buty zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje lub specyficzne warunki pogodowe. Buty oferowane przez ten sklep pochodzą z produkcji wielu topowych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Jeśli dany produkt z jakiegokolwiek powodu Ci nie odpowiada, np. źle trafiłeś z jego rozmiarem, możesz spokojnie dokonać jego zwrotu lub wymiany. Jedyny warunek, o którym musisz pamiętać, ograniczający, co możesz zwrócić, to aby odsyłany produkt nie nosił żadnych śladów użytkowania ani uszkodzeń oraz aby posiadał wszystkie dołączone oryginalnie metki.

Jak prawidłowo nadać paczkę zwrotną?

Zwrot w Obuwietop jest bardzo prosty. Nie musisz informować sprzedawcy o chęci zwrotu przed jego dokonaniem. Wystarczy nadać swoją przesyłkę zwrotną przed upływem 14 dni od daty doręczenia zamówienia, bezpośrednio na adres sklepu:

P.H. Galant Agnieszka Flór ZWROT
Ul. Długa 18
08-300 Sokołów Podlaski

Pamiętaj koniecznie, że przesyłka musi zostać nadana na Twój koszt. Sprzedawca nie zwraca bezpośrednich kosztów poniesionych przez klienta w związku z nadaniem zwrotu ani nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem. Takie przesyłki zostaną odrzucone, a zwrot danego zamówienia uznany za nieważny.

Co powinno się znaleźć w przesyłce?

Przygotowując przesyłkę zwrotną do Obuwietop nie zapomnij o tym, aby:

  • Skorzystać z oryginalnego opakowania na produkt - należy wysłać buty w tym samym pudełku, w którym zostały one dostarczone,
  • Wydrukować i uzupełnić wzór formularza zwrotu ze strony sprzedawcy oraz dołączyć gotową papierową kopię do przesyłki,
  • W przypadku zwrotu więcej niż jednej pary butów, dołączyć do przesyłki również paragon z zakupu lub jego kopię.

Jak dokonać wymiany w Obuwietop?

Możesz dokonać wymiany produktów w Obuwietop bardzo sprawnie i wygodnie. Jeśli dany rozmiar okazał się nie pasować i chcesz wypróbować inny, najpierw sprawdź koniecznie czy interesujący Cię produkt jest dostępny na stronie sprzedawcy. Złóż zamówienie na nowy produkt, a w uwagach przy zakupie wpisz “wymiana” i podaj numer zamówienia, które zwracasz. Następnie odeślij swój towar postępując w ten sam sposób, co w przypadku zwykłego zwrotu. Pamiętaj tylko, aby w dołączonym do przesyłki formularzu uzupełnić odpowiednie pola dotyczące wymiany.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto