Jak odesłać niedopasowane produkty do Biustyna?

Jeśli potrzebujesz zwrócić zamówienie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym tekście omówimy, na co należy zwrócić uwagę podczas pakowania zwrotnej przesyłki oraz kroki do wykonania. Proces zwrotu paczek nie jest skomplikowany. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi krokami, aby zwrócić produkt i odzyskać pieniądze szybko. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby uniknąć błędów i prawidłowo zwrócić zamówienie do sklepu internetowego. Życzymy powodzenia!

Biustyna - sklep z wyjątkową bielizną

Sklep internetowy Biustyna zapewni każdej kobiecie dobranie idealnego biustonosza! Duża część kobiet na co dzień nosi źle dobrany biustonosz, co może być bardzo niekomfortowe podczas codziennego funkcjonowania. Dzięki Biustynie wszystko może się odmienić. Marka zapewnia wsparcie i pomoc przy wyborze solidnego biustonosza i nie tylko. Oprócz tego na stronie znajdziemy wygodne stroje kąpielowe czy bieliznę taką jak figi, koszule nocne, halki, body, gorsety. Każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnej bieliźnie, dzięki temu poprawi się nie tylko wygląd, ale przede wszystkim samopoczucie. 

W jaki sposób nadać przesyłkę do Biustyna?

Przesyłkę zawierająca zwracane produkty można nadać za pomocą firmy kurierskiej Paczkomat InPost lub DPD. Ostateczna dedycja należy do klienta. Ważne jest, aby zawsze wybierać rejestrowane formy zwrotu zamówienia. Sklep zaznacza, aby nie odsyłać produktów za pobraniem oraz bezpośrednio do punktów odbioru. 

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Jak spakować zamówienie zwrotne do Biustyna?

Paczkę zwrotną do Biustyna można zapakować w karton, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Wcześniej należy oderwać stare etykiety zwrotne. Do wnętrza paczki należy włożyć wypełniony formularz zwrotu, który był zamieszczony przy zamówieniu jeżeli go nie posiadasz, możesz pobrać go ze strony sklepu. Oprócz tego pamiętaj o dowodzie zakupu. Kompletne produkty umieść w paczce i całość zabezpiecz. Możesz do tego użyć szerokiej taśmy klejącej lub foliopaku. Takie zabezpieczenie uchroni przed ewentualnymi zniszczeniami podczas transportu.

Co można zwrócić do Biustyna?

Do sklepu Biustyna zwrócić można wszystkie produkty w stanie idealnym. Rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania, zniszczeń czy zabrudzeń. Przypięte muszą być wszystkie oryginalne metki wraz z dodatkowymi higienicznymi zabezpieczeniami. Artykuły nie mogą mieć wyczuwalnych zapachów. Dołączone produkty gratisowe muszą również zostać odesłane. W przypadku niespełnienia warunków sklep może nie przyjąć zwrotu klienta lub zwróci tylko część zapłaconej kwoty.

Ile jest dni na zwrot do Biustyna?

Klientki na zwrot do Biustyna mają 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia paczki.

Jaki jest adres sklepu Biustyna?

Paczki do sklepu Biustyna należy kierować na:

Sklep Biustyna

ul. Katowicka 6,

41-902 Bytom

Czy można złożyć reklamację w sklepie Biustyna?

Tak, reklamacja w sklepie Biustyna jest możliwa. Po zauważeniu wady należy przesłać produkty razem z formularzem reklamacyjnym na adres sklepu. Ważne jest, aby rzeczy były czyste bez wyczuwalnych zapachów, plam i brudu. W innym przypadku reklamacja od razu zostanie odrzucona. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto