Jak odesłać zamówienie zwrotne do Zombie Dash?

Zakupy online stały się nieodłącznym elementem naszych codziennych czynności. Żeby zaoszczędzić choć trochę czasu, korzystamy z tej formy zakupów. Jest ona nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Dzięki przejrzystym stronom internetowym jesteśmy w stanie dokładnie poznać całą kolekcję, którą oferuje dany sklep internetowy. Jeżeli przydarzy się sytuacja, w której okaże się, że nasze zamówienie nie do końca spełnia nasze oczekiwania, to nic straconego! Zwroty produktów do Zombie Dash są równie proste w wykonaniu, jak ich zamówienie. Zerknij do naszego poradnika i poznaj tajniki zwrotów.

Krótka historia marki Zombie Dash?

Marka ubraniowa Zombie Dash kładzie nacisk na dobrą jakość odzieży, skupiając się na polskim rynku. Produkty wykonywane są w miejscowych pracowniach krawieckich, a same materiały dostosowane są do potrzeb marki. Na początku, Zombie Dash koncentrowało się głównie na projektowaniu odzieży dla dzieci. Projektantka, która początkowo skupiała się na spodenkach, rozszerzyła gamę wzorów o bluzy, bluzki, sukienki, koszulki oraz czapki. Po pewnym czasie mamy najmłodszych klientów, które wykazywały silne wsparcie dla marki, zasugerowały poszerzenie oferty o rozmiary przeznaczone dla dorosłych. Projekty nieustannie łączą odwagę i wyrazistość z komfortem, umożliwiając noszącym wyrażenie siebie w sposób unikalny i nietypowy.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Do sklepu Zombie Dash nie można zwrócić towarów o szczególnych cechach określonych przez klienta w składanym przez niego zamówieniu (takie jak własne napisy, kolorystyka, niestandardowe wymiary itp.). Zwracane produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne metki wraz z ewentualnymi zabezpieczeniami. Rzeczy nie mogą nosić śladów nieprawidłowego użytkowania - plam, zapachów czy śladów prania. 

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę zwrotną do Zombie Dash można nadać za pomocą firm kurierskich takich jak DPD czy DHL. Sklep zastrzega, by nie odsyłać przesyłek ze zwrotem za pomocą Usług Poczty Polskiej. Należy pamiętać także, aby nie nadawać paczek za pobraniem oraz do paczkomatów. Takie przesyłki nie zostaną odebrane.

Nadaj zwrot z DPD:

  1. Wejdź na https://nadaj.dpd.com.pl/;
  2. Wybierz rozmiar paczki i kliknij WYSYŁAM;
  3. W wyborze sposobu nadania wybierz KURIER, a następnie wypełnij formularz;
  4. Określ dokładne wymiary paczki i jej wygląd;
  5. Ostatnim krokiem jest przejście do podsumowania i płatności;
  6. Opłać przesyłkę i wyślij.

Sklep niezwłocznie zajmie się rozpatrzeniem zwrotu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych. 

Czy można złożyć reklamację?

Tak, jest możliwość reklamacji produktu, w przypadku gdy jest on niezgodny z opisem. Reklamacja może zostać rozpatrzona na dwa sposoby: naprawa/ wymiana na nowy produkt lub obniżenie ceny albo zwrot pieniędzy za zakupione rzeczy. Klient traci prawo do reklamacji towarów, jeśli nie powiadomi sklepu o niezgodności towaru z umową w ciągu dwóch miesięcy od momentu jej stwierdzenia. Wadę należy zgłosić za pomocą wiadomości na adres e-mail, wypełniając formularz reklamacji i przesyłając go na adres zamowienia@zombiedash.pl

Jak poprawnie spakować paczkę ze zwrotem?

Zwracane produkty powinny zostać zapakowane w odpowiednie pudełko. Najlepiej wykorzystać kartonowe opakowanie lub torbę papierową. Do wnętrza paczki należy włożyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu wraz z dowodem zakupu - paragonem lub fakturą. Wszystkie rzeczy muszą posiadać niezbędne zabezpieczenia i brak jakichkolwiek uszkodzeń. Gdy wszystko znajduje się we wnętrzu, należy dokładnie zabezpieczyć przesyłkę, używając do tego szerokiej taśmy.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Zombie Dash?

Każdy klient ma prawo do dokonania zwrotu do sklepu internetowego Zombie Dash. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia paczki można dokonać jej zwrotu.

Jaki jest adres sklepu Zombie Dash?

Adres, na który należy kierować paczki to: Zombie Dash sp. z o.o., ul. Stępińska 22/30 lok. 304, 00-739 Warszawa

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto