Jak prawidłowo nadać paczkę ze zwrotem do sklepu Fancy?

Dzięki zakupom online możemy bardzo łatwo znaleźć nowe, odpowiadające naszemu stylowi ubrania. Podobnie jest z butami - szeroki wachlarz butików oferujących tego typu produkty online sprawia, że zakup na odległość jest bardzo popularnym i wygodnym rozwiązaniem. Jeśli zdarzyło Ci się zamówić buty przez internet, ale nie odpowiadają one do końca temu, jak je sobie wyobrażałaś, albo np. ich rozmiar jest za duży, nie musisz się o nic martwić! W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak prawidłowo wykonać zwrot do butiku Fancy. 

Co można kupić w sklepie Fancy?

Fancy to butik internetowy skupiający się głównie na sprzedaży butów damskich w przystępnych cenach. Oferta sklepu obejmuje bardzo różnorodne typy obuwia, na różne okazje, pory roku i w odmiennych stylach. Poza butami w Fancy znajdziesz również odzież, akcesoria oraz biżuterię. Jeśli interesuje Cię zwrot któregokolwiek z zakupionych w tym sklepie produktów, możesz go wykonać bez problemu - pamiętaj tylko, żeby zwracane produkty były w nienaruszonym stanie. 

O czym pamiętać, decydując się na zwort do Fancy?

Aby móc skorzystać z opcji zwrotu do Fancy musisz poinformować sprzedawcę o chęci do zwrotu, w terminie nieprzekraczającym 14 dni od momentu odebrania paczki. Możesz w tym celu np. wysłać maila na adres sklepu: sklep@fancy.pl. Od tego momentu przysługuje Ci kolejne 14 dni na właściwe wykonanie zwrotu.

Jeśli interesuje Cię możliwość wykonania wymiany produktów w Fancy, możesz tego dokonać poprzez odesłanie niepasującego produktu a następnie złożenie nowego, niezależnego zamówienia. Pamiętaj, że tu również obowiązują powyższe terminy do zwrotu.

Jak przygotować przesyłkę do zwrotu Fancy?

Przygotowując swoją paczkę zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • Dobrze zabezpiecz odsyłane produkty, owijając je oraz całość przesyłki papierem. Sprzedawca zaleca, aby starać się używać jak najmniej folii, w trosce o środowisko.
  • Na wierzchu paczki napisz numer zamówienia. To bardzo ważne - jego brak może przedłużyć proces zwrotu i przez to opóźnić zwrot Twoich pieniędzy za zakup.
  • Zaadresuj paczkę na: ZWROT FANCY, Łąkowa 7F lok 5, 90-562 Łódź.

Jak prawidłowo nadać zwrot do butiku Fancy? 

Aby Twój zwrot się powiódł, musisz go nadać na wyżej podany adres sklepu. Przesyłki do paczkomatu nie zostaną odebrane! Sklep Fancy nie przyjmuje również paczek za pobraniem lub zwrotów wykonanych usługą e-przesyłka. Dlatego, aby wykonać zwrot do Fancy, zdecyduj się na skorzystanie np. z usług wybranego kuriera lub Poczty Polskiej.

Pamiętaj, że to Ty, jako kupujący, ponosisz koszt odesłania zwracanego produktu. Ta kwota nie zostanie Ci zwrócona. Należności za odesłany towar otrzymasz natomiast po upływie nie więcej niż 14 dni od momentu, w którym odstąpiono od umowy.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto