Jak prawidłowo nadać zwrot do Szafa Marzeń?

W dzisiejszych czasach zakupy przez internet to nic nadzwyczajnego. Zarówno zamawianie nowych produktów na odległość, jak i dokonywanie ich zwrotu stały się niezwykle wygodne. Możesz odesłać zakupione produkty z powrotem do sklepu bez potrzeby podawania powodu zwrotu. Zasada ta dotyczy również sklepu Szafa Marzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo nadać swój zwrot do tego sklepu. Zwrot do Szafa Marzeń - to nic trudnego!

Co można zwrócić do Szafa Marzeń?

Sklep Szafa Marzeń to przede wszystkim miejsce, w którym zaopatrzysz się w nowe, modne ubrania damskie, takie jak m.in. sukienki, tuniki, koszule oraz okrycia wierzchnie. Możesz bez żadnych problemów dokonać zwrotu wszystkich zakupionych produktów. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to aby zwracane produkty były w nienaruszonym stanie (sprzedawca może odrzucić paczkę, jeśli towar nosi ślady użytkowania i odesłać ją z powrotem do nadawcy) oraz żeby dokonać zwrotu przed upływem 14 dni od momentu, w którym dostarczono Ci przesyłkę.

Szafa Marzeń zwroty - jak zaadresować paczkę?

Aby Twój zwrot na pewno dotarł we właściwe miejsce, musisz zwrócić szczególną uwagę podczas adresowania paczki. Sprzedawca przyjmuje tylko zwroty zaadresowane w poniższy sposób:

Szafa Marzeń
ul. SPÓŁDZIELCÓW 26
62-510 Konin

Jeśli wyślesz swoją paczkę do siedziby sklepu albo np. do Paczkomatu InPost, zwrot nie zostanie odebrany!

Jak przygotować zwrot Szafa Marzeń?

Zanim nadasz zwrot, upewnij się, że w paczce znajduje się nie tylko towar, ale również paragon oraz formularz zwrotu. To bardzo istotne, ponieważ sprzedawca ostrzega, że zwroty wysłane bez formularza nie będą brane pod uwagę! Pamiętaj też, aby odpowiednio zabezpieczyć wysyłany towar, jak i całość paczki, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

Jak nadać zwrot do Szafa Marzeń - krok po kroku

Zastanawiasz się, jak najwygodniej nadać swoją przesyłkę ze zwrotem Szafa Marzeń? Przydatną opcją może być skorzystanie z serwisu wygodnezwroty.pl. Dzięki niemu nadasz swoją paczkę szybko i bez obaw. Oto, jak należy postępować, aby zrealizować zwrot za pośrednictwem tego serwisu:

  1. Znajdź sklep Szafa Marzeń na liście wszystkich dostępnych sprzedawców i zacznij nadawanie zwrotu,
  2. Wypełnij dostępny na stronie formularz, wybierz sposób nadania i określ gabaryty paczki (w przypadku nadawców innych niż PaczkomatyⓇ InPost),
  3. Wnieś opłatę za realizację przesyłki (możesz skorzystać z platform do błyskawicznych płatności internetowych, takich jak Blik czy Przelewy24),
  4. Nadaj przesyłkę w wybranym punkcie.

Teraz pozostaje Ci tylko czekać na zwrot należności za odesłane produkty. O to również nie musisz się martwić - pieniądze powinny do Ciebie trafić po upływie nie więcej niż 14 dni od nadania zwrotu towaru.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto