Jak prawidłowo wykonać zwrot do Dolly Glam Shop?

W dzisiejszych czasach możesz bardzo łatwo i szybko zaopatrzyć się w nowe ubrania, a to wszytko dzięki możliwości zakupów online. Co więcej, możesz z łatwością dokonać zwrotu niepasujących produktów, jeśli jest taka potrzeba. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak działa procedura zwrotu do Dolly Glam Shop.

Co można zwrócić w Dolly Glam Shop?

W Dolly Glam shop możesz kupić różne produkty wpisujące się w kategorię mody damskiej, takie jak odzież, obuwie oraz akcesoria, w tym biżuteria. Wszystkie sprzedawane w tym sklepie produkty podlegają zwrotowi, jednak pod warunkiem, że zostaną odesłane w nienaruszonym stanie, tj. bez śladów użytkowania bądź brakujących metek.

Dolly Glam Shop pozwala na dokonanie zwrotu przez 14 dni od momentu dostarczenia towaru. Zwrot nadany po upływie tego terminu nie będzie przyjęty.

Jak przygotować przesyłkę do zwrotu Dolly Glam Shop?

Przygotowując paczkę do zwrotu Dolly Glam Shop pamiętaj o wykorzystaniu oryginalnego pudełka oraz koniecznie o dobrym zapakowaniu towaru i zabezpieczeniu paczki. Istotnym elementem przesyłki zwrotnej, o którym nie możesz zapomnieć, jest formularz zwrotu. Wydrukuj go ze strony sprzedawcy oraz uzupełnij wszystkimi potrzebnymi danymi, takimi jak nazwy produktów, ich wartość (z uwzględnieniem ewentualnych rabatów) oraz całkowita kwota zwrotu. Uzupełnij również numer konta bankowego, jeśli zwrot środków za zakup ma być wykonany standardowym przelewem.

Dolly Glam Shop zwroty - adres do przesyłki

Paczkę należy wysłać korzystając z usług wybranego kuriera. Adres do wysyłki to:

Dollyglamshop Paulina Aleksanderek-Czykieta
ul. Lekcyjna 156a
51-169 Wrocław

Jeśli Twój zwrot do Dolly Glam Shop został zaakceptowany, zostaniesz o tym poinformowana w wiadomości e-mail.

Zwrot Dolly Glam Shop - instrukcja krok po kroku

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak szybko i sprawnie nadać zwrot do Dolly Glam Shop, być może zainteresuje Cię serwis wygodnezwroty.pl. Z jego pomocą wyślesz paczkę ze zwrotem bez obaw o formalności takie jak właściwe zaadresowanie przesyłki. Oto wszystkie kroki potrzebne do wykonania zwrotu poprzez wygodnezwroty.pl:

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukaj na niej sklep Dolly Glam Shop,
  2. Rozpocznij proces zwrotu, a następnie uzupełnij formularz na stronie oraz zdecyduj, jaki kurier powinien obsłużyć wysyłkę Twojej paczki,
  3. Opłać koszty nadania przesyłki zwrotnej,
  4. Nadaj paczkę w wybranym punkcie (możesz wybierać spośród tysięcy punktów na terenie całej Polski, takich jak Paczkomaty InPost czy różne punkty handlowe),
  5. Oczekuj zwrotu środków za odesłane produkty.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto