Jak zrealizować zwrot do Pantofelek24?

Sklep internetowy Pantofelek24 oferuje obuwie damskie, męskie oraz dziecięce. W swoim asortymencie zawiera kolekcje na każdą porę roku. Zamawianie obuwia online wiąże się z pewnym ryzykiem odpowiedniego dopasowania produktu. Zaniżone lub zawyżone rozmiarówki mogą spowodować zakupienie nieodpowiedniego rozmiaru, więc w takiej sytuacji z pomocą przychodzi zwrot do Pantofelek24 niechcianego produktu za pomocą portalu wygodnezwroty.pl. W poniższym artykule podpowiemy, jak wygodnie zrealizować taki zwrot.

zwrot pantofelek24

Zwrot do Pantofelek24 - jakie produkty można zwrócić? 

Strona internetowa Pantofelek24 umożliwia zwroty swoich wszystkich produktów. Jedynym aspektem wyszczególnionym na stronie jest idealny stan oddawanego towaru. Nie może on posiadać żadnych usterek i uszkodzeń.

Jak można nadać zwrot Pantofelek24?

Na stronie wygodnezwroty.pl znajdziemy kilka ciekawych opcji zwrotu. Dzięki wielu punktom, do których możesz nadać paczkę zwrot będzie niesamowicie szybki i łatwy.

Towar powinien zostać zapakowany w oryginalne pudełko, a następnie zabezpieczony taśmą lub folią. Następnie należy wypełnić formularz zwrotu i co istotne złożyć na nim swój odręczny podpis.

  • Przy wyborze Paczkomat® InPost, paczka nie może przekraczać rozmiarów 41 × 38 × 65 cm i jej waga nie może być większa niż 25 kg. Natomiast przy wyborze DHL POP, można zdecydować się na zapakowanie towaru w foliopak lub kartonowe pudełko, o ile waga paczki nie przekracza 31.5 kg. DHL POP obsługuje sklepy takie jak Żabka, Inmedio, Relay, 1Minute oraz DHL.
  • Jeśli chcesz samodzielnie wydrukować etykietę, musisz wybrać inną opcję kuriera. Możesz skorzystać z GLS, który obsługuje sklepy takie jak Carrefour, Auchan, Dealz, Kolporter, Jula. Alternatywnie, możesz ponownie skorzystać z DHL POP, który obsługuje sklepy takie jak Żabka, Kaufland, ABC, Stokrotka, Inmedio, Relay, 1Minute oraz oddziały DHL. W przypadku obu tych opcji, paczka nie może przekraczać wagi 31.5 kg i można wybrać zarówno foliopak, jak i kartonowe pudełko do zapakowania towaru.

Pantofelek24 zwroty krok po kroku

Odpowiednie nadanie zwrotu zawiera kilka najważniejszych kroków. 

  • Zwrot zakupionego towaru w Pantofelek24 jest niezwykle wygodny. Możemy skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, która zapewnia prosty sposób na zwrócenie niechcianego produktu. 
  • Na platformie wystarczy wybrać preferowaną formę zwrotu, czy to z drukowaną etykietą, czy bez niej. 
  • Następnie podajemy rozmiar paczki i pakujemy towar. Wizyta w wybranym punkcie nadawczym pozwoli nam nadać paczkę. 
  • Dzięki temu proces zwrotu staje się naprawdę łatwy i wygodny!
zwrot do pantofelek24

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, w sklepie Pantofelek24 zwroty są łatwe i szybkie. Przestrzeganie tych zasad pomoże uniknąć nieporozumień i zapewnić szybki i bezproblemowy zwrot zakupionych produktów.

Na jaki adres nadać przesyłkę Pantofelek24 zwroty?

Adres sklepu przyda się w przypadku wysyłki indywidualnej. Znajduje się on także w regulaminie sklepu i jest on następujący: 

Pantofelek24.pl 

Jacek Włodarczyk 

ul. Warpie 58 

42-350 Koziegłówki

Jak zapakować zwrot Pantofelek24?

Przesyłka powinna być zapakowana w oryginalne pudełko producenta oraz dodatkowo zabezpieczona taśmą lub folią. Taki zabieg jest niezbędny przy transporcie towaru, ponieważ w innym przypadku produkt może ulec uszkodzeniu, co uniemożliwi zwrot środków finansowych. 

Ile jest czasu na zwrot?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy towar może zostać nieprzyjęty?

Ile zamówienie będzie realizowane?

Czy zamówienie można odebrać osobiście?

Czy produkty są wysyłane poza granice Polski?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto