Zwrot do Brendi - wygodny i łatwy sposób na zwrot

Zwrot do Brendi to łatwe i szybkie zadanie. Brendi to butik online, który oferuje szeroki wybór kurtek i odzieży dla kobiet oraz mężczyzn. Wśród odzieży można znaleźć produkty w standardowych rozmiarach oraz tych plus size. Zakupy kurtek i płaszczy na zimę przez internet nie zawsze są udane. Łatwo jest dobrać zły rozmiar lub kolor, a jest to duży wydatek. Wygodnezwroty.pl to platforma, dzięki której zwracanie paczki nigdy nie było prostsze!

Zwrot Brendi

Brendi zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Brendi oferuje szeroką gamę kurtek zimowych i nie tylko. Oferta obejmuje:

 • eleganckie kurtki,
 • płaszcze,
 • ramoneski,
 • kurtki przejściowe,
 • odzież damską i męską,
 • dodatki: obuwie, czapki, szaliki.

Można odstąpić od umowy zawartej na odległość przez przed upływem 30 - dniowego terminu. Nie jest konieczne informowanie o chęci zwrotu. Wystarczy odesłać towar. 

Przy zwrocie produktów ważne jest, aby były one zwrócone w nienaruszonym stanie, identycznym jak w momencie dostarczenia. Nie powinny posiadać żadnych oznak użytkowania. 

Zwrot Brendi - jak nadać? 

Zwrot do Brendi może być niezwykle prosty. Wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Należy pamiętać o przygotowaniu numeru zamówienia i wypełnienia formularza zwrotu. Znajduje się on na stronie internetowej sklepu w wersji PDF. Później wystarczy wybrać z listy sklep Brendi oraz postępować zgodnie z instrukcją. Istnieje możliwość samodzielnego drukowania etykiety, lub pominięcie tego kroku. 

Klient, który chce skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, nie musi powiadamiać sprzedawcy. 

Brendi zwroty krok po kroku 

Platforma wygodnezwroty.pl oferuje możliwość bezpiecznych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję na zwrot Brendi:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Z listy sklepów wybierz sklep: Brendi.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę. Ważny jest on 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania jej w Paczkomat® Inpost. Wyznaczone zostaną punkty GLS oraz DHL POP, do których można dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę. Nie zapomnij o dołączeniu formularza zwrotu. 
 7. Ostatnim krokiem jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. Gotowe!
Zwrot do Brendi krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do Brendi?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym należy nadać pod adres:

RBC Łukasz Rosiński,
ul. Północna 7, 
08-106 Zbuczyn

Brendi zwroty - jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Wygodnezwroty.pl z pewnością dostarczy bezpiecznie przesyłkę, lecz należy pamiętać o kilku zasadach. Najważniejsze jest dołączenie formularza zwrotów. Następnie, upewnij się, że przedmiot znajduje się w oryginalnym pudełku i jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu. Pakując przesyłkę nie należy przyklejać do produktów żadnej taśmy klejącej. Upewnij się, że wszystkie poprzednie etykiety zostały usunięte lub zastąpione. Na końcu sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte i uszczelnione, a następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Ile jest czasu na zwrot Brendi?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kto ponosi koszty przesyłki?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto