Jak zrobić zwrot do Cudmoda?

Wygoda, szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny sprawiają, że coraz więcej konsumentów decyduje się robić swoje zakupy w internecie. Jednak nie zawsze zakupiony produkt spełnia postawione mu oczekiwania. Na szczęście istnieje opcja zwrotu zakupionych towarów do sklepów internetowych. W tym artykule omówimy, jak zrobić zwrot do Cudmoda, aby cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Co można kupić w sklepie Cudmoda?

Sklep internetowy Cudmoda to przede wszystkim sklep odzieżowy. W jego ofercie znajduje się  szeroki wybór artykułów odzieżowych, przede wszystkim dla kobiet. Znajdziesz tu między innymi damskie koszule, bluzki, spódnice czy sukienki, a nawet bieliznę nocną. Sklep oferuje też wiele akcesoriów, takich jak czapki, torebki czy paski. Poza tym w asortymencie znajdzie się też sporo pozycji dla mężczyzn i dzieci - na przykład liczne bluzy i t-shirty.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Cudmoda można zwrócić większość zakupionych towarów. Istnieje oczywiście kilka wyjątków, takie jak chociażby towary tworzone na zamówienie czy takie, których nie można zwracać ze względów higinicznych. Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz zwrócić dany produkt, skontaktuj się z obsługą klienta. Pamiętaj też, że jako kupujący ponosisz odpowiedzialność za spadek wartości produktu (jeżeli spadła ona z powodu korzystania z produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania). Dlatego powinieneś zwracać produkty niezniszczone, nieużywane i najlepiej w oryginalnym opakowaniu.

Ile jest czasu na zwrot?

W sklepie internetowym Cudmoda masz 14 dni na zwrot nieudanego zakupu. Liczy się je od dnia otrzymania produktu. W ciągu tych dwóch tygodni musisz zadeklarować chęć zwrotu (chęć odstąpienia od umowy) poprzez dostępny na stronie sklepu formularz lub wysyłając stosowne oświadczenie na adres korespondencyjny lub mailowy sklepu. Później (od dnia poinformowania sprzedawcy o odstąpieniu od umowy), masz kolejne 14 dni na odesłanie do sprzedawcy samego produktu - należy to jednak zrobić jak najszybciej.

Cudmoda zwrot - jak dokonać go krok po kroku?

Mamy nadzieję, że widzisz już, że zwrot do Cudmoda jest naprawdę prosty. Aby dodatkowo Ci go ułatwić, przygotowaliśmy dokładną instrukcję krok po kroku, jak należy go dokonać.

KROK 1: W ciągu 14 dni od otrzymania produktu wypełnij formularz zwrotu online, dostępny na stronie sklepu ALBO wypełnij i wyślij go mailem lub pocztą - możesz wtedy skorzystać z gotowego wzoru, ale nie musisz. Sklep powinien mailowo potwierdzić przyjęcie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

KROK 2: Dokładnie spakuj paczkę ze zwracanym produktem, najlepiej w oryginalne opakowanie. Upewnij się, że towar nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu.

KROK 3: Nadaj opłaconą paczkę ze zwrotem na adres:

CUDMODA

ul. Krakowska 45 lok. 83

42-202 Częstochowa

Uwaga! Sklep nie przyjmuje zwrotów z płatnością za pobraniem oraz wysłanych do punktów (takich jak na przykład paczkomaty).

KROK 4: Oczekuj na zwrot pieniędzy

Czy samodzielny zwrot to jedyne rozwiązanie?

Jeśli nie chcesz samodzielnie wysyłać paczki ze zwrotem, możesz skorzystać z usług dedykowanego do tego rozwiązania, jak stworzona przez nas platforma Wygodne Zwroty. Możesz to zrobić wchodząc na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukując sklep Cudmoda w wyszukiwarce sklepów lub kliknąć w znajdujący się powyżej przycisk “NADAJ ZWROT DO CUDMODA”. Wtedy wystarczy wypełnić formularz, zapłacić za wysyłkę i nadać paczkę w wybranym punkcie. Pamiętaj jednak, że nadal musisz poinformować sklep o decyzji odstąpienia od umowy (na przykład za pomocą formularza dostępnego na jego stronie).

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto